Україна

11 мільйонів українських біженців повернулися додому з території Євросоюзу

Згідно з повідомленням, комісар ЄС із внутрішніх справ Ілва Йоханссон заявила на пресконференції у Брюсселі, що приблизно 16 мільйонів українців прибули до ЄС у 2022 році, а з них 11 мільйонів повернулися на батьківщину.

Джерело: unn

Залишившись в ЄС, чотири мільйони українців продовжують тут перебувати, а ще 1 мільйон відправився до інших країн, таких як Канада, США та Велика Британія.

За словами комісара, українці покидали ЄС не тому, що були там нещасливі, а часто тому, що хотіли повернутися до своїх родин, або взяти участь у спротиві проти Росії. Вона додала, що багато з тих, хто повернувся, повернулися без дітей, щоб воювати, працювати чи брати участь у спротиві.

Читайте також:

Інформація також містить статистику, що кожного тижня приблизно 200 000 українців перетинають кордон між ЄС та Україною.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button