Релігія

Будь-яка установа, релігійна чи ні, якщо буде втручатися у справи держави, буде ліквідована – секретар РНБО

Служба безпеки України перевірила Києво-Печерську лавру, де було виявлено деяких громадян, які надали паспорти та військові квитки СРСР. Також СБУ знайшла проросійську літературу та готівку у гривнях, доларах та рублях.

Джерело: 24tv.ua

Про це 24 каналу розповів секретар РНБО України Олексій Данілов. На його думку, будь-яка установа, релігійна чи ні, якщо вона буде втручатися у справи нашої держави, буде обов’язково ліквідована.

«Ми не будемо зараз говорити про гроші. Там були знайдені певні документи. І там були знайдені певні громадяни… Швидше за все – громадяни Росії. І зараз ми намагаємося з’ясувати, що вони там роблять і чому вони там опинилися, – сказав високопосадовець».

Також Данілов зазначив, що розслідування триває і воно перебуває на дуже «делікатній стадії». Питання обшуків храмів Московського Патріархату – це питання національної безпеки України. За його словами, «ми багато років заплющували очі на те, що відбувається».

Данілов підкреслив, що питання релігії дуже складне. Вибір людей, до якої Церкви ходити – їхнє особисте питання. Вони мають на це право згідно з нашою конституцією, наших законів.

Так сталося, що 1991 року Російська Федерація окупувала також церковну спільноту нашої країни, – розповів секретар РНБО.

За його словами, тоді мери деяких міст роздавали ділянки під будівництва церков саме Московського Патріархату.

«Це була велика помилка і сьогодні ми пожинаємо її наслідки», – зауважив посадовець.

Він наголосив, якщо під час перевірки буде виявлено, що дії тих чи інших осіб, чи установ будуть розходитися з нашим законодавством, реакція держави буде миттєва й обов’язкова. Це питання тільки часу і доведення відповідними органами, які займаються такими справами.

Ми не можемо ризикувати своєю країною заради когось, хто виконує завдання, які вони отримують з Кремля. Тим більш під час військової операції з Росією, – наголосив секретар РНБО.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!