Україна

Фінансова допомога від міжнародних організацій надаватиметься вибірково

Українці можуть звертатися за фінансовою підтримкою від міжнародних організацій під час війни, але вона надаватиметься вибірково.

Джерело: gazeta

Певна частина українців може оформити фінансову допомогу на соціальній платформі «єДопомога». Подати заявку на отримання виплат можуть громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, на деокупованих територіях, на територіях, де ведуться активні бойові дії, та внутрішньо переміщені особи.

Подати заявку на її отримання може кожен, хто належить до зазначених категорій. Але ці категорії, які отримуватимуть виплати, визначають міжнародні організації. Пріоритет надається внутрішньо переміщеним особам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю.

Україна під час війни має потужну підтримку міжнародних донорів, благодійних фондів. Одним з видів такої підтримки є надання фінансової допомоги від міжнародних донорів. Наші громадяни, які претендують на отримання цієї допомоги, дають заявку про те, що вони претендують на цю допомогу. Тут є взаємодія двох сторін – нашого мешканця і міжнародного донора, який готовий цю допомогу тим чи іншим категоріям надавати.

Мінсоцполітики має чітко визначену функцію створення програмного продукту для подання заяв та їх перевірки. Тобто перевіряє заяву людини в чинних реєстрах: визначає, чи справді вона особа з інвалідністю, чи справді пенсіонер, чи належить до багатодітної родини, чи має статус ВПО.

Після цієї перевірки заявка потрапляє в категорію активних і чекає можливої донорської допомоги. Але міжнародні донори самостійно визначають, кому вони спрямують цю допомогу.

Насамперед це внутрішньо переміщені особи, з них – люди, які мають інвалідність, багатодітні родини, особи з низьким рівнем доходів, також це можуть бути мешканці громади, які, наприклад, втратили житло внаслідок бомбових ударів. Преференції надаються особам, які постраждали від війни, тому що ця допомога виникла якраз у зв’язку з війною.

Читайте також: 

Джоні Ерексон Тада – історія одного болю

Також на платформі «єДопомога» можна попросити гроші на їжу та ліки. Це можуть робити вимушені переселенці та пенсіонери. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Костянтин Кошеленко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button