СвітХристиянські новини

Ізраїль потрапив до числа найменш релігійних країн світу

Ізраїль знаходиться в одному з найбільш релігійних регіонів світу, але лише третина громадян країни називає себе віруючими. Про це свідчать результати нового опитування міжнародної асоціації WIN/Gallup, яка охоплює 65 держав світу. Повідомляє jewishnews.com.ua з посиланням на haaretz.com.

Тільки 30 % жителів Ізраїлю прихильники будь-якої релігії, а 65 % назвали себе світськими громадянами або переконаними атеїстами.

Поряд з Ізраїлем в число найменш релігійних місць світу увійшли Англія і Скандинавія. Віруючих тут також близько 30 %, що значно нижче норми для Західної Європи. Найнерелігійнішою країною Заходу виявилася Швеція, 78 % громадян якої назвали себе нерелігійними або переконаними атеїстами.

Крім того, країнами з переважаючим числом переконаних атеїстів (61 %) виявилися комуністичний Китай і Японія, де лише 13 % жителів сповідують будь-яку релігію, а 31 % вважає себе атеїстами.

В середньому 63 % респондентів в різних країнах назвали себе релігійними. Згідно з результатами опитування, найбільше віруючих серед молоді, домогосподарок, пенсіонерів, а також найменш освічених і найбідніших верств населення.

Лише 6 % людей з низькими доходами назвали себе переконаними атеїстами, тоді як їх частка серед заможних людей становить одну чверть.

На Близькому Сході та в Північній Африці релігійними себе вважають 82 % людей. Найбільша концентрація віруючих – в Таїланді, де їх 94 %.

Читайте також:

Населення на Західному березі й в секторі Газа наближається до середнього показника по регіону: 75 % жителів вважають себе релігійними, а частка атеїстів становить 18 %.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button