Україна

Росія зруйнувала та пошкодила житло 10 % українців

За результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг», кожен десятий має пошкоджене або зруйноване житло внаслідок війни з Росією.

Джерело: slovoproslovo.info

З цієї частини житло зруйновано у близько 2 % людей, а пошкоджено у 8 %. Також 5 % опитаних не знають, що наразі з їхнім житлом, тому що були змушені виїхати.

Наразі серед опитуваних, хто втратив житло, 18 % вже подали заяву про пошкодження в Дію, 16 % − у правоохоронні органи, 15 % − у інші державні інституції, 67 % − поки не подавали нікуди заяви.

Також серед постраждалих 58 % планують залучати до відновлення власні кошти, 27 % хочуть відбудуватись за допомогою держави, 12 % за кошти міжнародних організацій, 9 % за кошти волонтерів, по 7 % за кошти родичів чи благодійних фондів.

Читайте також:

Це дослідження на тему «Оцінка шкоди, завданої воєнними злочинами Росії в Україні» провела Соціологічна група «Рейтинг» з 15 по 19 вересня. Опитаних було 2000 людей, які надали відповідь у формі інтерв’ю через комп’ютер, окрім тимчасово окупованих територій, та територій, де наразі немає українського зв’язку. Похибка опитування складає близько 2 %.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!