Домашня»Новини»Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Британський суд ухвалив рішення проти лікаря (Девід Маккерет), якого звільнили за відмову від використання трансгендерних займенників. Суд постановив, що християнське розуміння статі по суті є дискримінуючим.

Доктор Девід Маккерет працював оцінювачем інвалідності у Великобританії, департаменті з питань праці та пенсій (DWP). Минулого року департамент звільнив його після допиту чиновників агентства з питань зайнятості щодо його ставлення та звертань до клієнтів.

“Що б ви зробили, якби ви оцінювали когось, хто, очевидно є чоловіком, але просить, щоб його в доповіді називали “вона”або “міссіс”?”, – запитав Джейсон Оуен, агент департаменту зайнятості. Маккарет запевнив, що, як християнин, не може звертатися до такої особи, використовуючи жіночі займенники.

“Віра в Буття 1:27, заперечення трансгендерства, на наш погляд, несумісні з людською гідністю і конфліктують з основними правами інших людей, в даному випадку, трансгендерних осіб”, – зазначається у постанові.

“Без інтелектуальної та моральної доброчесності медицина не може функціонувати, і мої 30 років досвіду роботи лікарем вважаються неактуальними порівняно з ризиком когось образити”, – сказав Маккерет у відповідь на ухвалу.

“Це дивовижне судження, воно матиме сейсмічні наслідки не лише для християн, але і для всіх людей на робочому місці, готових повірити і сказати, що ми створені чоловіком і жінкою”, – відповіла керівник Christian Legal Centre (CLC) Андреа Вільямс у прес-релізі. «Дуже тривожно, що це вперше в історії англійського права суддя ухвалив рішення, створивши правовий прецедент, коли вільні громадяни були позбавлені права свободи слова, совісті та релігійних переконань”.

“Постанова матиме глибокі наслідки для професіоналів-християн та всіх медичних працівників, оскільки диктує мову, якою професіонали повинні користуватися на робочому місці”, – застерігає керівник CLC. «Постанова також виключає основоположні християнські вірування із захисту прав людини та антидискримінаційного закону. Сама постанова ставить християнські переконання нарівні з расистською та неонацистською ідеологіями».

Відповідно до сучасної біології, стать вкорінюється в хромосомах людини і відображається сотнями генетичних характеристик. CLC пояснює, що Буття 1:27 встановлює, що Бог створив обидві статі за своїм образом, і тому чоловіки та жінки “мають велику цінність та гідність. Вчення є основоположним для юдео-християнської думки і мало великий вплив у політичній історії, оскільки саме на підставі християнського розуміння гідності вперше були розроблені концепції толерантності та прав людини».

Більше про ЛГБТ ідеологію:

Суддя Перрі постановив, що християнство не захищається Законом про рівність, якщо тільки це не версія християнства, яка визнає трансгендерство і відкидає віру в Буття 1:27. “

Маккерет каже, що він зобов’язаний оскаржити постанову, оскільки, якщо вона залишиться незмінною, “тоді свобода слова в цій країні померла, що має серйозні наслідки для практики медицини у Великобританії”.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Парламентом прийняті законопроекти, які створюють перепони для діяльності релігійної спільноти

Наступна стаття

Нардеп від "Слуги народу" хоче внести в раду законопроект про дозвіл евтаназії

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *