Home»Новини»Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Британський суд ухвалив рішення проти лікаря (Девід Маккерет), якого звільнили за відмову від використання трансгендерних займенників. Суд постановив, що християнське розуміння статі по суті є дискримінуючим.

Доктор Девід Маккерет працював оцінювачем інвалідності у Великобританії, департаменті з питань праці та пенсій (DWP). Минулого року департамент звільнив його після допиту чиновників агентства з питань зайнятості щодо його ставлення та звертань до клієнтів.

“Що б ви зробили, якби ви оцінювали когось, хто, очевидно є чоловіком, але просить, щоб його в доповіді називали “вона”або “міссіс”?”, – запитав Джейсон Оуен, агент департаменту зайнятості. Маккарет запевнив, що, як християнин, не може звертатися до такої особи, використовуючи жіночі займенники.

“Віра в Буття 1:27, заперечення трансгендерства, на наш погляд, несумісні з людською гідністю і конфліктують з основними правами інших людей, в даному випадку, трансгендерних осіб”, – зазначається у постанові.

“Без інтелектуальної та моральної доброчесності медицина не може функціонувати, і мої 30 років досвіду роботи лікарем вважаються неактуальними порівняно з ризиком когось образити”, – сказав Маккерет у відповідь на ухвалу.

“Це дивовижне судження, воно матиме сейсмічні наслідки не лише для християн, але і для всіх людей на робочому місці, готових повірити і сказати, що ми створені чоловіком і жінкою”, – відповіла керівник Christian Legal Centre (CLC) Андреа Вільямс у прес-релізі. «Дуже тривожно, що це вперше в історії англійського права суддя ухвалив рішення, створивши правовий прецедент, коли вільні громадяни були позбавлені права свободи слова, совісті та релігійних переконань”.

“Постанова матиме глибокі наслідки для професіоналів-християн та всіх медичних працівників, оскільки диктує мову, якою професіонали повинні користуватися на робочому місці”, – застерігає керівник CLC. «Постанова також виключає основоположні християнські вірування із захисту прав людини та антидискримінаційного закону. Сама постанова ставить християнські переконання нарівні з расистською та неонацистською ідеологіями».

Відповідно до сучасної біології, стать вкорінюється в хромосомах людини і відображається сотнями генетичних характеристик. CLC пояснює, що Буття 1:27 встановлює, що Бог створив обидві статі за своїм образом, і тому чоловіки та жінки “мають велику цінність та гідність. Вчення є основоположним для юдео-християнської думки і мало великий вплив у політичній історії, оскільки саме на підставі християнського розуміння гідності вперше були розроблені концепції толерантності та прав людини».

Більше про ЛГБТ ідеологію:

Суддя Перрі постановив, що християнство не захищається Законом про рівність, якщо тільки це не версія християнства, яка визнає трансгендерство і відкидає віру в Буття 1:27. “

Маккерет каже, що він зобов’язаний оскаржити постанову, оскільки, якщо вона залишиться незмінною, “тоді свобода слова в цій країні померла, що має серйозні наслідки для практики медицини у Великобританії”.

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Парламентом прийняті законопроекти, які створюють перепони для діяльності релігійної спільноти

Наступна Стаття

Нардеп від "Слуги народу" хоче внести в раду законопроект про дозвіл евтаназії

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *