Світ

Гуманісти хочуть заборонити покаяння відповідно до закону про конверсійну терапію

Гуманісти Великобританії закликали заборонити покаяння, стверджуючи, що воно є «конверсійною терапією».

Джерело: christian

У своїй відповіді на консультацію уряду з приводу запропонованої заборони конверсійної терапії антирелігійна група заявила, що інші практики, такі як сповідь, пост, декларації віри та «відвідування релігійних курсів», також можуть завдати «прямої шкоди» ЛГБТ і мають бути заборонені.

Компанія Let Us Pray, яка захищає права християн молитися і надає пасторську підтримку друзям, членам сім’ї та іншим членам церкви, закликала уряд «чітко та недвозначно» відхилити ці вимоги.

Екстремальне законодавство

Організація Humanists UK заявила, що якщо метою будь-якої діяльності є «зміна або придушення» чиєїсь сексуальності чи гендерної ідентичності, то така практика має бути заборонена, і що не слід проводити різницю між насильницькими діями та молитвами за взаємною згодою або пастирськими бесідами.

У документі також стверджується, що право на свободу релігії або переконань має бути обмеженим, якщо ЛГБТ вважають, що їм завдають шкоди.

Гуманісти похвалили екстремальне законодавство австралійського штату Вікторія, де наступного тижня має набути чинності новий закон, який забороняє релігійну діяльність, включаючи молитви, як гарний приклад того, як можна заборонити конверсійну терапію в церквах.

«Експлуатація та маніпулювання»

Представник кампанії «Let Us Pray» сказав, що перерахування звичайних церковних практик поряд із насильством є «експлуатацією та маніпуляцією».

Він сказав: «Заборона “декларацій віри” була б неймовірно репресивним кроком. Християни заявляють про свою віру в багатьох ситуаціях − деякі читають історичні віровчення щотижня, інші заявляють про свою віру, щоб стати членами чи лідерами своїх церков. Імовірно, заборона на “заяви про віру” означатиме також заборона на хрещення.

Потім є піст. У християнській вірі пропуск їжі для того, щоб молитися і шукати Бога, є особистим вибором. Але церковні лідери можуть потрапити під дію закону, якщо вони пропагуватимуть піст як практику для віруючих.

Заборона на “відвідування релігійних курсів” звучить як мрія атеїста. Курси, які проходять при підготовці до хрещення, конфірмації або членства в церкві, часто присвячені християнському життю, включаючи сексуальну етику. Якби гуманісти досягли свого, пастори грали б із вогнем, коли просять членів церкви дотримуватися біблійного вчення».

«Неймовірно нетерпимий»

Він продовжив: «Коли громадськість чує про заборону “конверсійної терапії”, вона думає про електрошокову терапію та інші псевдомедичні практики. Активісти описують такі жахливі дії, як “коригуюче зґвалтування” та фізичне насильство. Але все це вже заборонено законом.

Однак все частіше учасники кампанії дають зрозуміти, що вони хочуть заборонити звичайні християнські переконання поряд зі справжнім насильством. Багато хто пояснює, що вони хочуть оголосити поза законом молитви та пасторські бесіди. Існують нечесні спроби виграти теологічні битви, називаючи деякі християнські вчення “шкідливими”».

Він підсумував: «Забороняти людям повсякденну релігійну діяльність, таку як покаяння та відвідування релігійних курсів, нетерпимо. Такого можна очікувати від китайської комуністичної партії.

Читайте також: 

Це тільки підтверджує, що деякі люди розглядають заборону на конверсійну терапію як троянського коня для заборони релігії як такої. Уряд має бути дуже, дуже обережним, щоб заборона на конверсійну терапію не дала цим людям палицю, якою можна бити церкву».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button