Домашня » Новини » Підлітки та діти – їхній фокус! У Києві пройшла варта на захист природної сім’ї

Підлітки та діти – їхній фокус! У Києві пройшла варта на захист природної сім’ї

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Відстояти традиційні сімейні цінності та висловити незгоду з проведенням так званого “Маршу рівності” у центрі української столиці прийшли учасники різноманітних релігійних спільнот та представники патріотичних організацій. Парк Шевченка став для них своєрідною платформою для того, щоб молитись, слухати виступити спікерів, музичних гуртів.

22-23 червня в Києві проходила Всеукраїнська варта на захист сімей і дітей. Це мирна акція, яку спланували громадяни України у звязку з проведенням так званого “КиївПрайду” у центрі столиці.

Захід пройшов як “відповідь здорового українського суспільства на організацію 23 червня так званого “KyivPride-2019”. Українці у такий спосіб висловили свій протест щодо наступу тоталітарної ґендерної ідеології. Учасники акції виступають за здорову модель української сім’ї та проти насильної “гомосексуалізації” суспільства”, – було сказано організаторами на сторінці заходу.

22 червня у суботу з 12:00 на сцені біля пам’ятнику Грушевського почались виступи активістів, там же були встановлені стенди з фотографіями та описом подій минулого року, коли деякі активісти отримали травми під час подібного заходу.

З 18:00 до 9 години ранку проходила нічна молитва за участю священників різних конфесій.

23 червня з 8:00 до 10:00 відбувались євангелізаційні заходи під час так званого “гей-параду”. Учасники варти організували своєрідний коридор з тематичними плакатами, через який шли учасники прайду, серед яких було досить багато дітей підліткового віку.

Цей раз було найбільше підлітків. ЛГБТ-спільноти реально дають меседж суспільству. Підлітки та діти – їхній  фокус. Для мене як батька це реальний виклик не бути байдужим і працювати з батьками аби вони були проактивними у вихованні дітей…“, – коментує один з учасників варти, керівник ГО «Всеукраїнський батьківський конгрес», Руслан Муц.

23 червня зі сцени, яку встановили навпроти Червоного корпусу університету Шевченка, лунали патріотичні пісні та заклики активістів. Близько півсотні учасників заходу тримали плакати з написами “Пропаганда гомосексуалізму є загрозою національній безпеці”, “Ні – гріху” тощо.

Водночас учасники акції розташувались біля Будинку вчителя. Вони тримали плакати з надписами “Україна – не Содом”, “Любов проти гомосексуалізму”, “Гейпаради на крові – ганьба МВС”.

“Вперше вийшли на протест проти т.з. “гей-параду” і на нашу мирну “Варту на захист сімей і дітей” народні депутати – це були Павло Унгурян, Оксана Корчинська, Ігор Мосійчук”, – повідомив на своїй сторінці фейсбук Руслан Кухарчук, голова організації “Любов проти гомосексуалізму”.

Більше про сімейні цінності:

Україна — це споконвіку християнська країна, найбільшою цінністю якої завжди була родина! Тому ми, як свідомі українці, як християни виступаємо проти просування ідеології ЛГБТ. Нам намагаються примусово нав’язати шлях в нікуди, який супепечить нашим національним українським цінностям. Під час так званого Маршу рівності ми зібралися проголосити якою має бути сім’я в очах Божих та висловити своє обурення й супротив. Українське суспільство виступає за природну, здорову сім’ю, де батько, мати і діти, де злагода і любов. Це Божий прототип щасливої, справжньої сім’ї”, – прокоментував захід народний депутат, голова міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Радіт “За духовність, моральність та здоров’я України”Павло Унгурян.

Напередодні акції, 19 червня, він закликав своїх колег у Верховній Раді приєднатись до акції підтримки здорової традиційної сім’ї.

Виступ народного депутата Павла Унгуряна у Верховній Раді щодо захисту інституції сім'ї в Україні.

Gepostet von Павло Унгурян am Mittwoch, 19. Juni 2019

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: Поклик медія

 

Попередня Стаття

Страсбурзька змова

Наступна Стаття

Китай змушує церкви в піснях вихваляти комуністичний режим

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *