Домашня » Новини » Нардеп від “Слуги народу” хоче внести в раду законопроект про дозвіл евтаназії

Нардеп від “Слуги народу” хоче внести в раду законопроект про дозвіл евтаназії

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Народний депутат України від «Слуги народу» Гео Лерос заявив, що планує протягом року внести до Верховної Ради проєкт закону про дозвіл евтаназії.

Гео Лерос

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Главком.

«Друзі, я знаю дехто з вас буде засуджувати мене. Я хочу в найближчі пів року/рік внести законопроєкт про дозвіл евтаназії», – написав нардеп.

Він додав, що на його думку, «право невиліковно хворих перервати своє життя, має бути їх правом і можливістю, якщо вони не готові виносити свої страждання».

Довідка. Евтаназія — позбавлення життя лікарем смертельно хворого, термінального пацієнта, який терпить сильні фізичні чи моральні страждання, здійснене на осмислене прохання хворого, в суворій відповідності до встановленої законом процедури.

Першою країною, де було легалізовано евтаназію, стала Голландія (2002 рік). Для застосування цієї процедури потрібні серйозні підстави: смертельне захворювання або термінальний процес (коли лікарі прогнозують щонайбільше шість місяців життя); пацієнт зазнає сильних фізичних або моральних страждань (людина вважає себе тягарем для близьких; звикнувши бути активною у житті, внаслідок хвороби фактично соціально вмирає).

Весь регламент погоджень-рішень займає близько місяця — пацієнт повинен кілька разів протягом цього періоду письмово підтвердити, що його рішення добровільне та усвідомлене (а не скороминуще), не ухвалено, скажімо, у стані депресії. Остаточно рішення приймається консиліумом незалежних лікарів. Одна з головних умов — сувора відповідність встановленій законом процедурі.

Схожі критерії, за яких можна скористатися правом на смерть, діють у Бельгії. У цій країні евтаназія не має вікових обмежень. Щоб лікарі допомогли дитині піти з життя, потрібна згода самої дитини та її батьків.

У Швейцарії вдатися до евтаназії можуть також іноземці. Є спеціальні клініки, де за певну суму надають послугу «хорошої смерті», проте необхідно довести чималим переліком документів, що вона «показана».

Більше про евтаназію:

На тлі гучних гуманістичних заяв лібералів, вимог розширення прав для різноманітних меншин, сучасне суспільство стає все менш людяним. Замість того, щоб визнати людину найвищим творінням Божим (що апріорі захищає цінність людського життя), суспільство переживає дегуманізацію світогляду. Це знаходить своє відображення як в егоїстичному та споживацькому ставленні до свого життя, так і у відверто жорстоких практиках, таких як аборт чи евтаназія.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Британський суд: біблійне розуміння статі несумісне з гідністю людини

Наступна Стаття

Чому сучасні діти не вміють вчитися, не вміють чекати і насилу переносять нудьгу

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *