Мультимедія

55 днів у Сєвєродонецьку під обстрілами, без води, газу та електрики. Історія порятунку

Наталія Лимонченко через інвалідність ледь пересувалась по квартирі, нещодавно поховавши чоловіка. В будинку не залишилось нікого… «Я молилась: Господи, Ісус Христос, приведи мого рятівника за руку, прошу Тебе, молю Тебе!».

Хто допоміг Наталії врятуватися з-під обстрілів у Сєвєродонецьку та спасіння ще одного члена її родини, про якого не здогадувались її рятівники.

Дивіться також:

Проєкт «СИЛА МОЛИТВИ. ВІЙНА» розповідає історії українців, які під час війни в Україні пройшли надважкі випробування: окупацію, полон, втрату рідних, житла… Що допомогло їм не втратити віру в Бога в трагічний період їхнього життя, дивіться в новому проєкті на телеканалі 𝗧𝗕𝗡🇺🇦𝗨𝗔.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button