Новини суспільстваХристиянські новини

У Трудовий кодекс включили поняття “гендер” та “сексуальна орієнтація”

8 листопада 2019 року у Верховній Раді зареєстровано одразу два проекти Трудового кодексу: №2410 від нардепів з партії “Опозиційна платформа — За життя” та альтернативний №2410-1 від Ю. Тимошенко та інших депутатів.

Окрім того, що проектами нового Трудового кодексу України пропонується комплексний підхід щодо вирішення індивідуальних трудових відносин, кодифікації і уніфікації законодавчих актів з цих  питань, пропонується також доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”. Дана поправка закріплює спеціальний статус сексуальних меншин  та підтримує ЛГБТ-спільноту на законодавчому рівні.

У минулому скликанні депутатам вдалося добитися, щоб в нову редакцію Трудового кодексу дані поняття не вносилися. Хоча тоді був потужний тиск ліберальних сил на користь ЛГБТ-спільноти. Завдяки спільним зусиллям депутатів-християн, зверненням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, численним громадським протестам, Верховна Рада не підтримала доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність”.

Нещодавно Президент доручив Кабміну також розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект нового Трудового кодексу, який має сприяти лібералізації трудових відносин та наблизити законодавство про працю до сучасних вимог. Тому очікується ще один проект від Кабінету Міністрів, який навряд матиме відмінність у даній поправці. Зазначається, що Трудовий кодекс України має бути ухвалений Верховною Радою до Нового Року.

Варто зазначити, що ми проти будь-якої дискримінації, проте ми не підтримуємо впровадження даної термінології, оскільки дана норма змусить всіх віруючих діяти на догоду послідовникам гендерної ідеології, а це, фактично, обмежує свободу совісті та свободу вираження поглядів.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!