Домашня » Новини » У Трудовий кодекс включили поняття “гендер” та “сексуальна орієнтація”

У Трудовий кодекс включили поняття “гендер” та “сексуальна орієнтація”

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

8 листопада 2019 року у Верховній Раді зареєстровано одразу два проекти Трудового кодексу: №2410 від нардепів з партії “Опозиційна платформа — За життя” та альтернативний №2410-1 від Ю. Тимошенко та інших депутатів.

Окрім того, що проектами нового Трудового кодексу України пропонується комплексний підхід щодо вирішення індивідуальних трудових відносин, кодифікації і уніфікації законодавчих актів з цих  питань, пропонується також доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”. Дана поправка закріплює спеціальний статус сексуальних меншин  та підтримує ЛГБТ-спільноту на законодавчому рівні.

У минулому скликанні депутатам вдалося добитися, щоб в нову редакцію Трудового кодексу дані поняття не вносилися. Хоча тоді був потужний тиск ліберальних сил на користь ЛГБТ-спільноти. Завдяки спільним зусиллям депутатів-християн, зверненням Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, численним громадським протестам, Верховна Рада не підтримала доповнення переліку заборон дискримінації за різними ознаками у трудових відносинах поняттям “сексуальна орієнтація” і “гендерна ідентичність”.

Нещодавно Президент доручив Кабміну також розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект нового Трудового кодексу, який має сприяти лібералізації трудових відносин та наблизити законодавство про працю до сучасних вимог. Тому очікується ще один проект від Кабінету Міністрів, який навряд матиме відмінність у даній поправці. Зазначається, що Трудовий кодекс України має бути ухвалений Верховною Радою до Нового Року.

Варто зазначити, що ми проти будь-якої дискримінації, проте ми не підтримуємо впровадження даної термінології, оскільки дана норма змусить всіх віруючих діяти на догоду послідовникам гендерної ідеології, а це, фактично, обмежує свободу совісті та свободу вираження поглядів.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Ліберальні організації почали наступ на інститут сім'ї в Україні

Наступна Стаття

Довіра до Церкви, як морального авторитету, зменшується, — дослідження Центру Разумкова

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *