Україна

Більшість українців не готові до територіальних поступок попри атаки Росії

Згідно із соціологічним опитуванням, 85% українців не готові до територіальних поступок попри тиск і терор країни-агресора – Росії.

Джерело: pravda.com.ua з посиланням на kiis.com.ua

Абсолютна більшість населення України (85%) проти територіальних поступок.  Лише 8% готові поступитися РФ заради досягнення миру і збереження незалежності.

Щодо тих регіонів нашої країни, де ідуть інтенсивні бої, то там ситуація така: на Сході 80% жителів не готові до поступок і лише 9% – готові; на Півдні – 82% проти поступок, а готові 10%.

Серед всіх опитаних, які зараховують себе до українців за національністю (зокрема серед україномовних, двомовних, і російськомовних) абсолютна більшість проти будь-яких поступок російським терористам.

Як наголосив заступник директора КМІС Антон Грушецький, «українці після 10 місяців виснажливої та жорстокої війни зберігають стійкість та відкидають наратив “потреби територіальних поступок для умиротворення агресора”».

Він підкреслив, що попри терористичні атаки Росії, українці не готові йти на компроміс.

Відповідне дослідження (всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус») провів Київський міжнародний інститут соціології 4-27 грудня 2022 року.

Читайте також:

Всього було опитано 2005 респондентів. Серед учасників були дорослі громадяни України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року).

Більшість українців не готові до територіальних поступок попри атаки Росії
За словами авторів дослідження, у вересні 87% вважали поступки неприпустимими, але різниця з поточним показником – у межах статистичної похибки, тобто фактично змін не відбулося.

Більшість українців не готові до територіальних поступок попри атаки Росії

Більшість українців не готові до територіальних поступок попри атаки Росії

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button