РелігіяХристиянські новини

Спілкування з представниками інших Церков: 21 червня розпочалася Школа міжконфесійного діалогу

Для семінаристів різних конфесій України 21 червня розпочалася Школа міжконфесійного діалогу. Проєкт присвячений темі діалогу як засобу взаєморозуміння.

Джерело: risu.ua з посиланням на ecumenicalstudies.org.ua

Проєкт реалізує Інститут екуменічних студій (ІЕС) у партнерстві з Комісією УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, Київською православною богословською академією та Східноєвропейським інститутом теології.

У Школі взяли участь 15 студентів шкіл. Ці учні належать до ПЦУ, УГКЦ та протестантських Церков.

Учасники Школи зосередяться на розгляді питання щодо діалогу на трьох рівнях: богословський діалог; соціальна проблематика; спілкування учасників та лекторів під час Школи.

Спілкування з представниками інших Церков: 21 червня розпочалася Школа міжконфесійного діалогу

Директор ІЕС Павло Смицнюк підкреслив, що ідея Школи виникла під час роботи над аналітичним дослідженням міжконфесійного компонента в формації семінаристів, яке здійснює Інститут екуменічних студій.

Вони побачили, що, з одного боку, майбутні служителі Церкви дуже цікавляться іншими конфесіями, але, з іншого боку, їм бракує особистого спілкування з представниками інших Церков.

Тому вони розробили такий концепт Школи, який би дозволив не тільки навчитися чогось під час лекцій, але й отримати досвід живого спілкування з викладачами, служителями та студентами, які належать до інших конфесій.

Як зазначив директор, вони дуже надіються, що учасники Школи, отримавши цей досвід, зможуть розвивати його у своїх семінаріях і місцях майбутнього церковного служіння.

Програмою школи передбачені лекції, дискусії, візити до церковних осідків, установ та організацій різних конфесій, екскурсії.

Проєкт здійснюється за підтримки Католицької асоціації CNEWA.

26 червня Школа завершиться екуменічним молебнем.

Читайте також:

Нагадаємо, що Українська асоціація релігієзнавців ініціювала першу експертну зустріч учасників масштабного проєкту «Релігійні меншини України та державно-конфесійні відносини». Захід відбувся 27 травня 2021 року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button