Світ

Християнська гуманітарна організація Open Doors USA змінила назву

1 січня християнська гуманітарна організація Open Doors USA оголосила, що змінює свою назву на Global Christian Relief. Команда розширює «своє бачення, щоб задовольнити потреби мільйонів віруючих, які переслідуються, аби вони могли бути світлом для Євангелія у своїх громадах і поширювати Велике Доручення».

Джерело: christianpost.com

Причина зміни назви стала необхідною для розв’язання проблеми «дедалі більшого переслідування християн» і створення «найрозгалуженішої таємної мережі у світі, яка обслуговує переслідуваних християн».

З приводу цього команда прагне «мобілізувати» відданих християн, щоб підтримати переслідувану сім’ю новими засобами, аби розширювати Царство Боже протягом наступних 50 років.

Водночас команда Global Christian Relief заявила, що у майбутньому вони сподіваються розпочати проєкти разом зі своїми партнерами на місцях, забезпечити більший доступ до найнебезпечніших країн для християн і розширити свої мережі, «щоб служити Церкві там, де є найбільша потреба».

Коротка довідка

Організація Open Doors USA була заснована у 1955 році Ендрю ван дер Бійлом, голландцем, більш відомим як Брат Ендрю. Спочатку він вирішив переправляти Біблії переслідуваним християнам у комуністичній Польщі.

За останні шість десятиліть некомерційна організація стала однією з найбільших і найвідоміших християнських гуманітарних організацій у США та в усьому світі. Вона діє в понад 60 країнах і надає Біблію, екстрену допомогу, професійне навчання та відбудову громади для переслідуваних християн.

У своєму звіті за 2021 рік організація заявила, що розповсюдила 1 047 835 Біблій та інші християнські матеріали, допомогла 3 393 491 людині пройти біблійне навчання, і 685 887 людей скористалися запропонованою нею допомогою в соціально-економічному розвитку.

У 2019 році генеральний директор Open Doors USA Девід Каррі наголосив, що «кінцева мета» організації – не зупинити глобальне переслідування, а створити «сильну та здорову церкву» та «об’єднаний народ».

Читайте також:

До того ж він сказав, що «єдиний спосіб зупинити переслідування в цьому занепалому світі – припинити говорити про Ісуса, але вони не закликають «людей припинити говорити про Ісуса».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button