СвітХристиянські новини

Індуїстські націоналісти створили систему для спостережень за християнами

За даними представника організації, що підтримує переслідуваних віруючих “Голос мучеників-Корея”, індуїстський націоналістичний рух “Раштрія Сваямсевак Сангх” (RSS) створив загальнонаціональну мережу для того, щоб стежити за діяльністю християн в Індії.
“RSS хочуть домогтися того, щоб в кожному селі були присутні радикальні індуїстські націоналісти”, – пояснює Фолі. “Таким чином, при зростанні активності християн, влада буде знати куди і як завдавати удар, щоб заглушити цю активність”.

З моменту вступу на посаду прем’єр-міністра Моді у 2014 році в Індії почастішали випадки переслідування релігійних меншин. У своїй доповіді за 2019 рік Комісія Сполучених Штатів з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) зробила таку заяву щодо ситуації в Індії:

“За останнє десятиліття умови для релігійних меншин в Індії погіршилися. Комплексна кампанія індуїстських націоналістичних груп, таких як Раштрія Сваямсевак Сангх (RSS), Санг Парівар і Вішва Хинду Парішад (VHP), по відчуженню не індусів або індусів нижчої касти сприяла зростанню релігійного насильства і гонінь. Ті, хто був об’єктом цієї кампанії, в тому числі мусульмани, християни, сикхи, буддисти, джайни і індуси з нижчих каст, стикаються з різними проблемами, починаючи від актів насильства або залякування і закінчуючи втратою політичної влади, посиленням почуття безправ’я й обмеженням доступу до отримання освіти, житла і роботи.”

Нещодавно “Голос мучеників” відвідав лідерів індійської церкви для обговорення ситуації, що склалася. За їхніми словами, “RSS придбав більший авторитет при прем’єр-міністрі Моді. Вони направляють своїх прихильників в урядові і юридичні установи по всій країні.”
RSS зіткнулися з незначним опором при впровадженні своєї системи звітності. Але тепер ця система дозволяє членам RSS виявити християн в будь-якому індійському селі й вести активну діяльність по їх усуненню.
“Індійські християни стурбовані тим який курс вибрав уряд країни”, Э говорить представник Фолі. “Однак вони повідомляють, що Бог активно працює в Індії. Попри дії індуїстського націоналістичного руху, наперекір владі, яку мають прем’єр-міністр Моді і його уряд, церкви по всій країні ростуть”.
“Коли дивишся на ситуацію і бачиш опозицію з боку уряду, так і інших громадян країни, то думаєш, що християни могли б просто сховатися”, – пояснює Фолі. “Але вони просять нас молитися за них, щоб вони продовжували сміливо свідчити про свою віру в Христа. Ми також повинні молитися за людей, які переслідують віруючих Індії.”

Джерело: Голос Мучеників – Корея (Прес-реліз)

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button