Новини суспільства

Більш як третина дорослих українців не володіє іноземними мовами − КМІС

Згідно з дослідженням КМІС, яке було опубліковано сьогодні, 68% українців мають базові знання принаймні однієї іноземної мови, проте глибоких знань не вистачає.

Джерело: КМІС

Найбільш популярною мовою для вивчення є англійська, яку обов’язково потрібно знати на думку 89% респондентів.

За даними дослідження, половина українців володіють англійською, але лише 23% можуть використовувати її на рівні читання, письма та спілкування.

Більш як третина дорослих українців не володіє іноземними мовами − КМІС

Більшість респондентів (56%) висловлюють бажання покращити свої знання іноземної мови, проте 61% з них стверджують, що не вважають це необхідним для своєї професійної діяльності.

Більш як третина дорослих українців не володіє іноземними мовами − КМІС

Читайте також:

Отже, хоча деякі українці мають базові знання іноземних мов, їм не вистачає глибоких знань, особливо у використанні мови на професійному рівні. З іншого боку, значна частина опитаних не вважає необхідним знання іноземної мови для своєї професійної діяльності.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button