Християнські новини

Дзідзьо розповів історію свого народження на молитовному сніданку

Під час VIII Національного молитовного сніданку України, що проходив у Києві 30 травня, співак та кіноактор Михайло Хома (Дзідзьо) розчулив присутніх історією свого народження.

Михайло Хома розповів, що його могло б не бути. Лікарі радили його мамі зробити аборт. Вона отримала сильні опіки. Коли вже планували операцію з пересадки шкіри, з’ясувалося, що вона була вагітною на другому місяці. Незважаючи на всі найстрашніші прогнози, вона відмовилася від операції, антибіотиків та обезболювальних та твердо вирішила народжувати.
Дзідзьо розчулив зал своєю історією та закликав українців не робити аборти.
За словами організаторів, історія народження Михайла Хоми дуже щира і стала підтримкою для багатьох людей.

– Цього року Молитовний сніданок приурочений до Року сім’ї. На жаль, в Україні немає інституту, який би займався питаннями родини, сімейних цінностей.
При цьому статистика сьогодення жахає: 65% українських пар розлучається, понад 80% дітей виховується в неповних родинах, щодоби внаслідок абортів вбивають близько тисячі дітей, – розповів координатор Молитовного сніданку Павло Унгурян.

Більше про молитовний сніданок:

Джерело: fakty.com.ua

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “НА ЖАЛЬ, В УКРАЇНІ НЕМАЄ ІНСТИТУТУ, ЯКИЙ БИ ЗАЙМАВСЯ ПИТАННЯМИ РОДИНИ, СІМЕЙНИХ Цінностей”.
    Тупий і необізнаний “журналісте”, який писав цю статтю, в Україні є такий інститут – це Інститут родини та подружнього життя при Українському Католицькому Університеті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!