війна

Випадково знайдені ліки для служіння: історія про Боже благословення в Ірпені

Християнка Зоя Ільницька поділилася цікавою історією про Боже благословіння для служіння людям в Ірпені. Вона дивом натрапили на сумку з ліками, які були конче потрібні.

Джерело: Telegram «ЄХБ | Братство»

Сьогодні зранку брати Ірпінської біблійної церкви переносили пальне через сумнозвісний ірпінський міст.

Випадково під мостом брат Роман побачив сумку з ліками (а речей там розкиданих багато!). Підібрав її.

В ІБЦ наразі перебуває лікар-офтальмолог Ольга, яка приїхала сюди з лежачою мамою і долучилася до служіння команди. Від принесеного вона була в шоку! Каже, що це ж все, наче доставка замовлення, інсулін та інше!

Напевне, це була волонтерська сумка, яка їхала в Ірпінь на чиєсь прохання, і лишилася під мостом, бо щось трапилось з волонтером…

Дякуємо Богові, що вказав братові на сумку, попри заборону чіпати чужі сумки. Уже з міського волонтерського центру теж просять ліки й сьогодні мають приїхати за ними.

Дякуємо Богові за лікарку Олю, яка дуже потрібна зараз у церкві, і за кожного, хто долучився до різнобічної допомоги, яку тут надають щодня і щоночі. Моліться за спасіння Олі й всіх, кому церква служить практичним благовістям.

Please support us Газета Слово про Слово on Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button