Новини суспільства

ВРЦіРО закликає Володимира Путіна «зупинити вогнище війни, що розпалюється»

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася із закликом до президента Росії Володимира Путіна «зупинити вогнище війни, що розпалюється».

Джерело: vrciro

Про це йдеться у зверненні Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, направленому президенту Російської Федерації 23 лютого 2022 року.

«Ми авторитетно та одностайно засвідчуємо, що український народ не прагне війни, і вважаємо загальним обов’язком віруючих припинити її, поки не пізно. Божа заповідь «Не вбий» визначає абсолютну цінність людського життя та Сувору кару Божу для вбивці. Агресивна війна – це великий злочин проти Всевишнього», – заявили українські релігійні діячі у зверненні до Володимира Путіна.

Також ВРЦіРО закликає Президента Росії до мирного діалогу, як «єдиного благочестивого шляху вирішення взаємних труднощів і розбіжностей» і готова сприяти такому діалогу.

Повний текст звернення ВРЦіРО:

«Президенту Російської Федерації

ПУТІНУ В. В.

Пане Президенте!

Ми, лідери релігійних конфесій, члени Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, яка представляє шістнадцять релігійних об’єднань різних конфесій та релігій, що об’єднують понад 95% релігійних громад нашої країни: православних, католиків, протестантів, юдеїі та мусульман. Ми просимо вас в Ім’я Всевишнього зупинити вогонь війни, що вирує, бо це у Ваших силах.

Ми авторитетно та одностайно засвідчуємо, що український народ не прагне війни, і вважаємо загальним обов’язком віруючих припинити її, поки не пізно.

Божа заповідь «Не вбий» визначає абсолютну цінність людського життя та Сувору кару Божу для вбивці. Агресивна війна – це великий злочин проти Всевишнього. Щоб врятувати життя українських і російських військових і цивільних українців, справжні віруючі мають зробити все можливе, щоб зупинити кровопролиття.

Єдиний благочестивий спосіб вирішення взаємних труднощів і протиріч − це діалог. Ми запрошуємо Вас до такого мирного діалогу. Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій готова сприяти такому діалогу і готова докласти всіх зусиль для пошуку шляхів, які могли б послабити напруженість між нашими країнами та допомогти відновити мир, запобігти новим масштабним конфліктам, зберегти взаєморозуміння та співпраці між людьми у всьому світі.

У всіх наших релігійних традиціях ми вітаємо один одного з побажанням миру – «Мир вам!». Нехай це привітання буде не тільки вигуком, а основою нашого ходіння перед Господом!

Сьогодні ми молимося до Творця Всесвіту з особливим проханням про мудрість для тих, хто уповноважений приймати такі важливі для всього світу рішення, в чиїх руках доля людства. В першу чергу це стосується Вас, пане Президенте Російської Федерації. Ця наша молитва сповнена надії на щедрість Всевишнього і відкритість серця, що приймає благодать.

Читайте також: 

Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

З повагою, Григорій Комендант

Голова Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, президент Українського Біблійного Товариства».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button