Новини суспільства

Капелан Ігор Плохой на свободі − вийшов під заставу

З-під варти звільнено капелана Ігоря Плохого. У своєму фейсбуці він повідомив, що кошти на заставу зібрані, і тепер він на волі.

Джерело: Фейсбук

«Друзі, побратими, я на свободі!!! Це відбулося завдяки Всемогутньому Богу та усім вам − небайдужим, хто долучився до збору коштів для внесення застави (на картки моєї доньки). Наразі збір закрито!!! (Прошу усіх продублювати закриття цього збору у всіх своїх постах). Дякую усім за вашу молитовну підтримку, особливо тим, друзям, військовим, офіцерам, волонтерам та священникам, які прийшли до суду, щоб підтримати мене! На судовому засіданні мною були надані усі матеріали та документи моєї невинуватості, і я буду боротися за те, щоб їм дали належну оцінку!», − написав Плохой у фейсбук.

Судове засідання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відбулося вчора. Проте була встановлена альтернатива – застава у сумі 104 000 грн. Збір коштів було розпочато відразу ж після затримання. До збору долучались всі небайдужі. Вже сьогодні кошти було зібрано.

Ігор додає, що він не винний і жодних злочинів не вчиняв:

«Головне, що моє сумління чисте. Я чесно служив Богу, людям та Батьківщині й буду продовжувати це робити надалі. Впевнений, що звинувачення побудовані на неправді будуть зруйновані, а світло правди засяє супроти штучних перешкод».
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button