СвітХристиянські новини

Apple та Google через Bluetooth відстежуватимуть контакти хворих на коронавірус

Компанії Google та Apple анонсували створення спільної системи, що дозволить відстежувати поширення коронавірусу. Про це інформує портал TechCrunch.

“Інженерні команди Apple та Google об’єдналися, щоб створити децентралізований інструмент відстеження контактів, що допоможе людям дізнатися, чи контактували вони з носієм захворювання COVID-19”, – йдеться у повідомленні.

Новий інструмент працюватиме таким чином:

Дві людини перебувають поруч короткий проміжок часу. Їхні смартфони через Bluetooth обмінюватимуться анонімними ідентифікаторами, що змінюються кожні 15 хвилин. Пізніше в однієї з цих двох осіб діагностується COVID-19, її дані потрапляють до офіційного додатку органів охорони здоровʼя.

Після цього, за згодою хворого, у нову систему передаються його ідентифікатори зустрічей протягом останніх 14 днів. Людина, яка вступила в контакт з хворим, через той самий додаток від органів охорони здоровʼя отримує сповіщення про контакт з інфікованим.

Наголошується, що поки Google та Apple планують випустити для цієї мети окремий додаток.

Але найближчим часом компанії хочуть впровадити цю функцію безпосередньо у свої операційні системи – iOS та Android.

Джерело: ukrinform.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button