Світ

З якими основними загрозами зіткнеться світ у 2022 році

З п’ятьма основними загрозами зіткнеться світ у 2022 році, − заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Джерело: zn.ua

Говориться про Covid-19, кліматичні та фінансові кризи, загрози безпеці та кібератаки.

«Пандемія коронавірусу, кліматична криза, стан глобальної фінансової системи, беззаконня в Інтернеті та загрози миру й безпеці – це найбільші виклики, з якими зараз стикається світ», – сказав Гутерріш.

Він зазначив, що світ має об’єднатися, інакше ці проблеми не будуть вирішені.

«Але ми не можемо дозволити собі розкіш просто каталогізувати наші проблеми. Ми повинні їх вирішити, і ми можемо їх вирішити. Але це можна зробити лише як солідарне товариство держав», − наголосив Антоніу.

Кілька днів тому генсек ООН Антоніу Гутерріш під час Всесвітнього економічного форуму закликав світ готуватися до наступної пандемії. Він також розповів про важливість зміцнення авторитету ВООЗ на тлі цієї інформації.

Читайте також: 

Під час Всесвітнього економічного форуму, який відбувся кілька днів тому, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав світ підготуватися до наступної пандемії. Він також розповів про важливість зміцнення авторитету ВООЗ на тлі цієї інформації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. А хто такий цей генсек ООН – Антоніу ГУТТЕРІШ?!
    Колишній лідер португальських соціалістів, до “мізків кісток” політик саме ЛІВОГО ґатунку. Й, відповідно, переконаний прихильник і впроваджувач усього цього сучасного – затято-безбожного, в т. ч. содомсько-збоченого та різного іншого, антилюдяного мейнстріму!
    Інакше кажучи. Якраз той, хто – поряд з багатьма іншими впливовими однодумцями-глобалістами, включаючи і нині чинного глави Ватикану тощо, – (де-факто) активно торує певний зловісний шлях. По-перше, до появи самої особи, а затим уже й утвердження – на чолі т. зв. “світового уряду” – всесвітньої ультратоталітарної диктатури Антихриста!
    І цим усе сказано.

  2. Р. S. А от фактичний зміст і сенс саме СУЧАСНОЇ ООН, напевно, можна визначити й сформулювати, скажімо, так:
    Організація ОБДУРЕНИХ націй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button