РелігіяХристиянські новини

«Бог часто вчить Свій народ прославляти Його через страждання», – пастор та богослов Джон Пайпер

Пастор та богослов Джон Пайпер на конференції Cross for the Nations 2020 закликав християн не витрачати час пандемії даремно, а прославляти Бога навіть у часи страждання. Він сказав Повідомляє ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Пайпер нагадав християнам, що в Біблії Бог часто вчить Свій народ прославляти Його через страждання. Перший мученик Нового Завіту Степан бачив Божу славу в моменти найбільших страждань.

За словами пастора, Бог творить провісників Слова через страждання. Це один із засобів, які Він використовує. Один з дарів, які Бог дає для Свого народу через страждання, – це показувати через Біблію їм ті речі про Себе, яких вони ніколи не бачили.

Коли християни страждають, сказав Джон, вони можуть проголошувати святість Бога.

«Я молюся, щоб ця пандемія не пройшла даремно у вашому житті, але щоб ви змішали її з конференцією Cross for the Nations і десятьма тисячами інших виявів Божого впливу у своєму житті, щоб незбагненна робота Бога зробила сотні з вас місіонерами на все життя, а також тими, які вихваляють Бога і люблять Ісуса, як і всі християни світу», – сказав він.

Він нагадав, що молитва «Отче наш» корениться в проханні прославити Боже ім’я.

Християни повинні проголошувати святість імені Бога у своїх словах і діях у світі. Мета і сенс місіонерської роботи є наслідком бажання звеличувати ім’я Бога.

«Святість Бога – це абсолютна реальність. Вона незрівнянно важлива. Вся інша реальність – ніщо в порівнянні з Богом у Його святістю. Ми повинні шанувати ім’я Бога і молитися, щоб Бог дав нам можливість шанувати Його ім’я», – підкреслив Пайпер.

Раніше Джон думав, що фраза «Хай святиться ім’я Твоє» в молитві «Отче наш» – проголошення істини, твердження. Пізніше він зрозумів, що, як і будь-яка інша частина молитви «Отче наш», ця фраза є проханням.

Читайте також:

Він наголосив, що «Отче наш» – це постійне прохання християн служити Богу на Землі. Всі інші прохання допомагають нам вшанувати Боже ім’я. З якоїсь причини Джон ріс з почуттям, що кожен раз, коли він говорив: «нехай святиться Ім’я Твоє, хай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя», то проголошував істину, не просячи нічого. Це неправильно. Все це – петиції. Це все – молитви, це все прохання, сказав він.

Хоча фраза «нехай святиться Ім’я Твоє» є проханням, продовжив Пайпер, вона також істотно відрізняється від інших прохань в молитві «Отче наш».

«”Нехай святиться Ім’я Твоє” – явне прохання. Освячення – це дія людського серця. У жодному з шести інших прохань Бога не просять провести дію в людському серці», – сказав Пайпер.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button