УкраїнаХристиянські новини

Вербна неділя — святкування в умовах карантину

Президент Володимир Зеленський неодноразово закликав церкви усіх конфесій проводити богослужіння онлайн. Як зауважив Зеленський, він перебуває у постійному діалозі із главами церков в Україні.
За його словами, влада зробить все можливе, аби забезпечити онлайн-трансляцію богослужінь із різних церков України на телевізійних каналах на Великдень.
Президент попросив українців пригадати заповідь про любов до ближнього та сказав, що кращий прояв такої любові “не створювати ближньому небезпеку”.

Водночас, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній вважає, що богослужіння у передвеликодні дні і на сам Великдень мають бути, але щоб віряни до них долучалися через трансляції, залишаючись вдома.

Баптисти закликали свої церкви дотримуватися умов карантину

У зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу в Україні і по всьому світу, керівництво ВСЦ ЄХБ неодноразово проводило зустрічі та консультації щодо зміни порядку і форм проведення служіння в помісних церквах.
Служителі братства, зокрема представники пасторського комітету і навчальних закладів напрацювали низку пропозицій для церков, яким чином можна проводити служіння в церквах, не порушуючи норм карантину.
Просимо вас виявити розважливість і провести необхідні зміни у порядку проведення богослужінь у помісній церкві.

Джерело: baptyst.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button