УкраїнаХристиянські новини

Що буде в Україні після локдауну?

Голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький розповів, що МОЗ не буде наполягати на продовжені жорстких обмежень після 24 січня. Тобто з 25 січня країна повернеться до адаптивного карантину. Повідомляє BBC.NEWS з посиланням на сторінку у Facebook Михайла Радуцького.

Про це Михайло Радуцький розповів після зустрічі депутатів з очільником МОЗ Максимом Степановим.

За словами Радуцького, міністерство ще не проводило аналіз ефективності локдауну, який почав діяти з 8 січня, але має публічно відзвітувати про результати після 24 січня.

Очільник МОЗ Максим Степанов раніше виступав за продовження локдауну після 24 січня, але потім змінив свою думку.

Як зазначив Степанов, в країні на сьогодні карантин встановлений до 28 лютого з певним періодом посилених обмежень з 8 до 24 січня. Починаючи з 25 січня, буде карантин з іншими обмеженнями, з іншим режимом.

Після 24 січня, за його словами, в залежності від епідеміологічної ситуації, визначають той чи інший рівень обмежень.

При цьому він не виключив повторення локдауну, якщо буде надкритична ситуація і різке зростання захворюваності.

Як повідомляє BBC NEWS, всього з початку епідемії на Covid-19 в Україні захворіли понад 1 млн людей, померли понад 20 тисяч.

Тим часом в Україні досі не почалася вакцинація від коронавірусу, хоча у десятках країн світу вона вже триває тижнями.

Перші партії вакцини очікують у лютому. Проте, з якої вакциною почнуть щеплення, невідомо.

Якщо під час випробувань підтвердять ефективність китайської вакцини Sinovac на рівні 70 %, в Україну в лютому завезуть 700 тис. доз. Всього Україна купила майже 2 млн доз цієї вакцини.

Ще 210 тис. доз вакцини Pfizer-BioNTech Україна отримає у першій половині лютого в межах ініціативи СOVAX, розповів пан Радуцький.

Раніше у МОЗ розповідали, що у рамках глобальної допомоги СOVAX також привезуть вакцину AstraZeneca.

Нагадаємо, що в Україні діє локдаун з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня. Зокрема, затверджена низка обмежень, введених урядом. Офіційний портал Києва оприлюднив на своєму сайті низку обмежень, які діятимуть в період локдауну в Києві, та всій країні.

Які діятимуть обмеження саме для церков? Які вимоги щодо присутності на богослужіннях?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 на церкви на час жорсткого карантину та до 28 лютого розповсюджуються певні вимоги та обмеження.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!