СвітХристиянські новини

У Бангладеші десятки озброєних мусульман напали на християнське село

Один з місцевих жителів поранений, каплиця, магазин і кілька будинків розграбовані мусульманами в селі в Бангладеші. Більшість жителів села – представники національності хасі, які сповідують християнство, повідомляє bog.news
За  повідомленням UCA News, минулої суботи близько 60 озброєних мусульман напали на село Ічхачхара. Очолив банду мусульманин Рафік Алі, який програв судову тяжбу за право власності на землю в селі. Він незаконно займав землю, що належала місцевому християнину.

«Нападники також закидали сільські будинки цеглою і камінням, – сказав батько Жозеф Гомеш. – Один сільський житель був поранений. Ми вимагаємо справедливості за напад і припинення зловживань щодо етнічних груп».

Етнічні представники народу хасі часто піддаються захопленню земель, виселенню і насильства на північному сході Бангладеш. Число християн в Бангладеш оцінюється в 1,6 мільйона осіб, що складає близько 1 % населення країни.
Читайте також:

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button