Новини культури

До друку готується видання «Долаючи травму» українською

На своїй Facebook-сторінці директор Східноєвропейського інституту теології Роман Соловій написав, що до друку готується український переклад християнського видання «Долаючи травму». Детальніше про книгу читайте далі.

Джерело: Facebook Романа Соловія

У своєму дописі Роман зазначив, що книга присвячена тим, хто «після будь-якої великої втрати, травми або трагедії зазвичай борються не тільки з емоційним спустошенням, але й з екзистенційною дезорієнтацією та філософським приголомшенням».

Він продовжив, що «багатьох із них бентежать сумніви в сенсі життя, осмисленості існування, богословській суверенності Бога, корисності благочестя чи віри, місця та ролі богослужіння чи Церкви, та у багатьох інших релігійних принципах, віруваннях і практиках».

За словами директора, «постраждалі або травмовані люди часто мусять боротися з кризою віри, відчувають істотні сумніви щодо Бога, а також незрідка тримають образу на релігійні організації й установи, уникаючи релігійних зібрань і духовних заходів. Вони часто ізолюються і в намаганні впоратись зі своїми емоціями можуть схилятися до нездорової поведінки, зовсім нехарактерної для їх особистості та попереднього способу життя (наприклад, вживання алкоголю, паління, азартних ігор тощо)».

Водночас «причиною цього може бути низька толерантність до стресу, брак життєвої стійкості, або далекі від реалізму очікування щодо життя, інших, Бога та світу загалом».

На думку Романа Соловія, «ті, хто відмовляється примирити темну сторону існування зі світлою стороною, не можуть або не хочуть визнати, що проблеми є частиною життя, а труднощі є невід’ємним виміром людського шляху. Їм надто важко поєднати в одну картину зло, яке вони щойно пережили, з благами, якими вони насолоджувалися раніше».

Нагадаємо, що останні події в нашій країні, в Європі та й на планеті загалом змушують християн по-новому поглянути на низку питань, пов’язаних зі співіснуванням люблячого, всезнаючого, всемогутнього Бога та зла, що діється у всьому світі. Про це йдеться у книзі Джона Пайпера «Зло тріумфує і програє». Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button