Варто замислитись

Коли духовне життя втрачає пульс

«Будь чуйний та решту зміцняй, що мають померти…» (Одкровення 3:2а).
«Пробудись! Укрепи то, что ещё остаётся и находится на грани смерти» (Одкровення 3:2а). Новий російський переклад.
«Опомнись! Не дай умереть в себе той малости, что осталась» (Одкровення 3:2а). Переклад РБЦ.
Дуже серйозне послання церкви в Сардах. Духовне життя ледве пульсувало в ній. Потрібні були термінові заходи.
Деякі думають, що спасіння – це подарунок, який ти ніколи не зможеш втратити, і, відчуваючи повну безвідповідальність за свій стан, духовно вмирають.
Що ж робити, якщо ти розумієш, що твоє життя з Богом перетворилася на напівзотліле вугілля?

  1. Зміцни своє духовне життя

Це ми можемо зробити, наприклад, через сповідування своїх гріхів.
Коли у твоєму житті повторюється гріх вже довгий час, то це та сама пробоїна, яка слугуватиме тому, що твій корабель піде на дно.
Сповідування недооцінене багатьма євангельськими вірянами. І це марно. Потрібно зганьбити свій гріх, відкрити його, і прийняти служіння Божого ставленика.
Тепер прославляння. Коли ми співаємо Господу, то це йде в розріз з плоттю, яка бажає шукати в усьому вигоду. Мабуть, тільки прославляння невигідно для матеріального світу.
Навіть молитва може бути меркантильної, але не прославлення.
Наступний момент. Знову читати Слово.
Проповіді – це добре, але це чиясь інтерпретація. Важливо відчувати біблійну мову. Біблія – ​​це місце, де говорить Бог. Біблія дорожче будь-якого пророцтва. Важливо обнулятись, щоб оновлюватися.

  1. «Отож, пам’ятай, як ти взяв і почув, і бережи, і покайся. А коли ти не чуйний, то на тебе прийду, немов злодій, і ти знати не будеш, якої години на тебе прийду» дкровення 3:3)

Ми можемо оживити своє духовне життя подякою і покаянням.
За що ви вдячні Богу? Що ви взяли й що чули? Коли перестали цінувати благодать Божу, Його милість, прощення, супровід у вашому житті?

  1. Май страх Господній

«Переможець зодягнеться в білу одежу, а ймення його Я не змию із книги життя, і ймення його визнаю перед Отцем Своїм і перед Його Анголами» (Одкровення 3:5).
Якщо написано про переможця: «…а ймення його Я не змию із книги життя…», виходить, що Бог може згладити чиєсь ім’я з книги життя.
Читайте також:

Елі Візель у своїй книзі «Ніч» розповідає, як, бувши підлітком в концтаборі умовляв батька не засипати в мороз на снігу. Він боровся за життя свого батька, який вже не хотів напружуватися. Йому хотілося заснути. Але Елі будив його, підіймав, і не давав йому померти в солодкому забутті.
Ісус послання до церкви в Сардах хоче пробудити нас, щоб ми подивилися на своє духовне життя, і привели її в стан бадьорості. Не можна дозволити собі заснути.
«Пробудись! Укрепи то, что ещё остаётся и находится на грани смерти…» (Одкровення 3:2а).
Джерело: Екзистенція

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button