Релігія

9 жовтня – День вдячності пастору

Щорічно у другу неділю жовтня припадає неофіційне свято під назвою День вдячності пастору. Віднедавна День пастора почали відзначати й в Україні.

Цього року День вдячності припадає на 9 жовтня. У багатьох церквах віряни дякують служителям за їхнє служіння та посвяту.

День вдячності пастору розпочався із встановлення Місяця вдячності духовенству. У посланні до Тимофія 1 (5:17) Павло почав концепцію вдячності служителям, коли заявив, що старійшини церкви гідні подвійної шани. Він повторив цю ідею в Солунянах 1 (5:12-13), коли заявив, що тих, хто наполегливо працює серед вас, слід високо поважати за їхню роботу.

На основі цього у 1992 році пасторами і релігійними діячами був встановлений Місяць вдячності духовенству, а згодом і День вдячності пасторам.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button