Новини суспільства

Сьогодні в Україні та світі відзначають #ЩедрийВівторок. Як стати частиною руху?

Сьогодні в Україні та світі відзначається #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday). У цей день люди беруть участь в благодійності, роблячи добрі справи для інших.

Благодійний рух або Всесвітній день добрих справ зародився у Сполучених Штатах та традиційно проходить у вівторок після Дня подяки. Цього року #ЩедрийВівторок відбувається 30 листопада. Головна мета – заохочувати людей до будь-яких форм благодійності. У цей день можна допомагати як матеріально, так і своїм часом або талантом. Варіантів долучитися безліч: благодійні марафони, флешмоби, аукціони та особисті ініціативи.

#GivingTuesday був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Але за останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує людей та дає нам спільну велику справу на всіх. До ініціативи може доєднатися кожен, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима.

Наше видання Слово про Слово потребує вашої підтримки, дорогі читачі. Саме ви можете підтримати нашу діяльність, зробивши пожертвування на розвиток християнського медіаресурсу. 

Пожертвувати

У нас немає фінансування, нас не фінансує жодна релігійна організація чи церква. Ми – незалежне видання, яке існує на ентузіазмі кількох посвячених людей, які щодня самовіддано працюють для вас і доносять вам важливу інформацію, допомагаючи орієнтуватися в цьому багатоголосому світі медіа.

Ми щиро дякуємо усім, хто уже приєднався і став нашим партнером, підтримуючи наше видання своїми пожертвами. Завдяки цьому нам уже вдалося переїхати на швидший сервер, придбати деякі додатки, які розширюють функціонал сайту. Почали працювати над перекладом наших статей на ще одну мову.

Зараз для того, щоб оплачувати роботу редакторів, забезпечувати функціонування сайту нам щомісяця потрібно акумулювати понад 100 тис. грн. Станом на сьогодні за два місяці вдалося зібрати 3620 грн.

Сьогодні ми звертаємося до вас з запрошенням стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів газети «Слово про Слово» тих, кому не байдуже, чим і як наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто як і ми, дивиться на світ християнськими очима.

Дякуємо Вам, за те що читаєте нас і підтримуєте нашу діяльність.

Підтримайте видання «Слово про Слово», пожертвуйте прямо зараз!

Пожертвувати

З повагою до Вас, редактор видання «Слово про Слово» Анатолій Якобчук

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!