Домашня»Новини»68-й Національний молитовний сніданок США ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

68-й Національний молитовний сніданок США ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

18
Поширень
Pinterest WhatsApp

6 лютого, з 15:00 (київський час) на сайті Всеукраїнського Собору  і на сайті Слово про Слово транслюватиметься 68-й Національний молитовний сніданок США. Слідкуйте за оновленням.

6 лютого 2020 року відбудеться 68-й Національний молитовний сніданок США, на якому за традицією виступить американський Президент Дональд Трамп.

Щорічно в Національному молитовному сніданку США бере участь керівництво держави, Міністри Уряду Сполучених Штатів Америки, керівництво та члени Конгресу й Сенату США, а також делегати з 160 країн світу: президенти, керівники урядів, посли різних країн, бізнесмени, громадські діячі, лідери християнських конфесій.

Кожного року в програмі заходу беруть участь унікальні особистості. Серед яскравих спікерів останніх молитовних сніданків були: лейтенант Скотт Смайлі, який став першим повноцінним військовослужбовцем попри свою незрячість, Білавал Зардарі – син покійної Прем’єр-міністра Пакистану Бенезір Бхуто, слова яких по особливому вразили присутніх.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

У Великобританії ЛГБТ домоглися відміни туру Франкліна Грема

Наступна стаття

Коментар «Новомедіа» щодо законопроектів «Про медіа» та «Про медіа в Україні»

1 Коментар

  1. […] 06.02.2020 Анатолій Якобчук Новини/Світ […]

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *