СвітХристиянські новини

68-й Національний молитовний сніданок США ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ


6 лютого, з 15:00 (київський час) на сайті Всеукраїнського Собору  і на сайті Слово про Слово транслюватиметься 68-й Національний молитовний сніданок США. Слідкуйте за оновленням.

6 лютого 2020 року відбудеться 68-й Національний молитовний сніданок США, на якому за традицією виступить американський Президент Дональд Трамп.

Щорічно в Національному молитовному сніданку США бере участь керівництво держави, Міністри Уряду Сполучених Штатів Америки, керівництво та члени Конгресу й Сенату США, а також делегати з 160 країн світу: президенти, керівники урядів, посли різних країн, бізнесмени, громадські діячі, лідери християнських конфесій.

Кожного року в програмі заходу беруть участь унікальні особистості. Серед яскравих спікерів останніх молитовних сніданків були: лейтенант Скотт Смайлі, який став першим повноцінним військовослужбовцем попри свою незрячість, Білавал Зардарі – син покійної Прем’єр-міністра Пакистану Бенезір Бхуто, слова яких по особливому вразили присутніх.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: У Вашингтоні відбувся 68-й Національний молитовний сніданок США

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button