СвітХристиянські новини

У Великобританії ЛГБТ домоглися відміни туру Франкліна Грема

Компанія Utilita Newcastle оголосила, що більше не буде влаштовувати євангелістський тур Франкліна Грема. До середи це було єдине місце у восьмиденному турі по Великобританії, що не було скасоване. 
Але сьогодні прес-секретар заявив Newcastle Chronicle,  що зупинка туру на арені, запланована на 3 червня, вже не буде продовжуватися. 
Після кампанії «борців за рівність» захід був скасований на тій підставі, що він може спровокувати ненависть і поставити під загрозу безпеку ЛГБТ-спільноти.

Франклін Грем відомий не тільки, як син легендарного Біллі Грема. Останнім часом його ім’я у всіх на вустах після того, як його виступи в Великобританії були скасовані. Причиною такого різкого повороту подій в тому, що служитель відкрито і недвозначно заявляє про свою біблійну позицію стосовно ЛГБТ-спільноти.

«Наша відданість свободі слова дійсно перевіряється, тільки коли ми стикаємося зі словами й виразами, які ми дійсно зневажаємо, – заявив Стівен Кніл, пастор церкви Oldham Bethel (Великобританія) у своєму блозі . – Ви можете погоджуватися або не погоджуватися з його релігійними поглядами й тим, як він їх висловлює. Але те, що Франкліну Грему має бути дозволено озвучувати їх, колись було загальновизнаним основним правом».

Представники провідного конференц-центру Великобританії (ACC Liverpool), де повинен був проводитися захід, пояснюючи своє рішення, повідомили:

«За останні кілька днів нам стало відомо про ряд тверджень, які ми вважаємо несумісними з нашими цінностями. У світлі цього ми більше не можемо балансувати між свободою слова і розбіжностями, які ця подія покладає на наше місто».

«Наше місто різноманітне і пишається нашим товариством ЛГБТ, і завжди так буде, – написав Джо Андерсон, мер Ліверпуля в Твіттері. – Ми не можемо допустити, щоб ненависть і нетерпимість залишалися без відповіді, в тому числі релігійними групами або сектами».
Колись християнська країна, яка відстоює свободу слова, виявилася в ситуації, коли захист свободи одних досягається обмеженням волі інших. Цей казус можна було просто пропустити й не помітити, якби мова не йшла про християнські цінності, які в тому числі лягли в основу свободи слова в Великобританії.
Попри те, що кожне місце відміняється, організатори запланованого туру у Великобританії  Франкліна Грема заявляють, що він підтримує церкви по всій країні.
Грем написав відкритий лист громадянам Великобританії. 

“Світ кардинально змінився з часів мого батька, Біллі Грема, останнім часом у Великобританії”, – написав він у Facebook. «Членство в Церкві зменшилося, мораль падає, інституту шлюбу під загрозою, безбожний секуляризм пронизує всі рівні суспільства, включаючи, на жаль, деякі церкви. Хоча багато що змінилося, розв’язання проблем нашого світу не змінилося – воно полягає у вірі в Бога через Його Сина Ісуса Христа. Це є вічна надія Євангелія».

Грем “не приїжджає до Великобританії говорити про політику”, – написав він. 
“Я приходжу проповідувати життя, смерть, поховання та воскресіння Ісуса Христа, який є єдиним шляхом до спасіння”, – сказав він. “Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.” (Івана 14: 6). … Я прошу церкви Великобританії приєднатися до мене, щоб євангелізувати сучасне покоління”.

За матеріалами: У світлі christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Дуже наївно-некритично підтримуючи і симпатизуючи агресивно-авторитарному і поліційному режиму Путіна, Франклін ГРЕМ ось зазнав прикрого фіаско в організації свого євангелістського туру по Великій Британії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button