СвітХристиянські новини

В США у школах більше викладають теорію еволюції ніж креаціонізм

Протягом останніх 12 років викладання креаціонізму в державних середніх школах США зменшувалося, тоді як час, присвячений викладанню теорії еволюції, різко збільшився, з’ясовується в новому дослідженні.
Дослідження під назвою “Еволюція викладання в державних школах США: постійний виклик” було опубліковано журналом Evolution: Education and Outreach, рецензованим журналом, який прагне виступати за всебічне викладання еволюційної теорії.
За даними Christian Post, це дослідження було проведено професором політології Еріком Плутцером з Університету Пенна разом з Гленн Бранч та Енн Рейд з Національного центру наукової освіти – Каліфорнійської некомерційної організації, яка оснащувала викладачів у навчанні еволюції та зміні клімату.
Дослідження спиралось на опитування 752 вчителів біології середньої школи.

Дослідження 2019 року показало, що з 2007 по 2019 рік у державних школах США спостерігалося збільшення на 60 відсотків середньої кількості класових годин, орієнтованих на еволюцію, і збільшення на сім відсотків вчителів, які вирішили взагалі не навчати креаціонізму чи розумному дизайну.
“Ми виявляємо збільшення на 60 відсотків середньої кількості класових годин, повідомлених про еволюцію людини, з 4,1 до 7,7 класних годин”, – зазначають автори звіту.
Крім того, приблизно 25 відсотків викладання на основі еволюційних процесів збільшились із середнього рівня 9,8 класу годин у 2007 році до 12,4 класових годин у 2019 році.
Опитування 2007 року показало, що 51 відсоток викладачів біології середньої школи підкреслили, що еволюційна теорія дотримується “широкого консенсусу”, що “це факт, навіть якщо вчені не погоджуються щодо конкретних механізмів”. Водночас, той самий відсоток викладачів не “довіряє креаціонізму як науці”.
Попри те, що вчення про еволюцію було очевидним, дослідження також виявили, що 60 відсотків викладачів, які навчали креаціонізму, були людьми, які належали до людей, які вірять в Бога.
“Все ще є вчителі, які довіряють креаціонізму у своїх класах, але їхня кількість зменшується, майже з третини у 2007 році до менш ніж однієї п’ятої у 2019 році” – зазначають дослідники.”

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button