СвітХристиянські новини

Переконання і поведінка молодих американців змінюють релігійні погляди нації – опитування

За результатами опитування «American Worldview Inventory 2021», у США 43% мілленіалів не вірять в існування Бога. Тільки 26% представників покоління X і 16% мілленіалів вірять, що після смерті вони потраплять на Небеса, тому що сповідали свої гріхи й прийняли Ісуса як свого Спасителя.

Джерело: invictory.org з посиланням на christianpost.com

Результати опитування опублікував Центр культурних досліджень (CRC) спільно з Аризонським християнським університетом (ACU).

Дослідники виявили, що з усіх опитаних поколінь, а саме – з мілленіалів (народжені в період з 1982 по 2004), покоління Х (з 1961 по 1981), бебі-бумерів (з 1943 по 1960) і мовчазного покоління (з 1924 по 1942) – мілленіали найдалі пішли від традиційних християнських поглядів і біблійного вчення.

Опитування показало, що майже половина бебі-бумерів вірять, що після смерті потраплять на Небеса тільки тому, що сповідали свої гріхи й прийняли Ісуса як свого Спасителя, в порівнянні тільки з 26% покоління X і 16% мілленіалів.

90% представників мовчазного покоління підтримують біблійне вчення про те, що потрібно ставитися до інших, як ви хотіли б, щоб ставилися до вас, в той час, як менш половини мілленіалів згодні з цим.

Схожі статті

Крім того, 43% мілленіалів заявили, що вони або не знають, не дбають, або не вірять в існування Бога, серед бебі-бумерів так вважають 28% опитаних.

Дослідження також показало, що в цілому молоді американці значно частіше, ніж представники старшого покоління, вірять в гороскопи, карму і підтримують теорію еволюції.

Стосовно духовних питань, опитані американці молодше 55 років набагато частіше говорили, що не довіряють Біблії та вірять, що Бог не бере участь в житті людей. Проте більшість американців називають себе християнами. Так відповіли 57% мілленіалів і 83% представників мовчазного покоління.

На думку дослідників, переконання і поведінка молодих американців, особливо мілленіалів, можуть змінити релігійні погляди нації до невпізнання.

«Насправді ця радикальна духовна революція створила покоління, що прагне до переосмислення світу без Бога, Біблії або церков», – зазначено в доповіді.

Коментуючи результати дослідження, директор CRC Джордж Барна сказав, що покоління X і мілленіали закріпили драматичні зміни в основних віруваннях і способі життя нації. За його словами, результатом стала культура, в якій основні інститути, включаючи Церкву, і принципи життя постійно і радикально змінюються.

Опитування «American Worldview Inventory 2021» підтвердило більш раннє дослідження Barna Group. Воно показало, що дві третини підлітків і молодих людей (65%) згодні з тим, що «багато релігій можуть привести до вічного життя».

Читайте також:

Новий президент і генеральний директор організації «Youth for Christ» Джейкоб Бленд зазначив, що, всупереч проблемам, з якими стикається сьогодні молодь, він дивиться в майбутнє з оптимізмом.

«Сьогодні підлітки зіштовхуються з небаченими раніше кризами. Але світло сяє яскравіше в темряві», – сказав він.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button