Україна

В Україні через війну загинуло 28 дітей, поранено 64, близько 1,5 мільйона – у небезпеці

На територіях, де продовжуються обстріли чи які перебувають в облозі, перебувають близько 1,5 мільйона дітей. Серед них є діти-сироти та діти з інвалідністю, які потребують негайної допомоги. При цьому за 8 днів через повномасштабну війну загинули 28 дітей, поранено 64. Україна вже звернулася до Міжнародного комітету Червоного Хреста, аби терміново сприяти створенню гуманітарних коридорів.

Джерело: unian.ua

На небезпечних територіях, де перебувають 1,5 мільйона дітей, знищені пологові будинки, дитячі садочки й школи. На жаль, є жертви – загинули 28 дітей. Поранено 64. Про це повідомила радник-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук.

В Україні через війну загинуло 28 дітей, поранено 64, близько 1,5 мільйона – у небезпеці

Як повідомили в Офісі Президента, через обстріли російських окупантів, низка українських міст і сіл опинилася на межі гуманітарної катастрофи: бракує харчових продуктів, води, ліків, немає світла та централізованого водопостачання. Тисячі людей потребують термінової евакуації.

Українська держава вже поклопотала перед міжнародними організаціями за створення коридорів для доставки найнеобхіднішого та евакуації цивільного населення, зазначила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, член Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Ольга Стефанішина.

В Україні через війну загинуло 28 дітей, поранено 64, близько 1,5 мільйона – у небезпеці
Нагадаємо, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) закликає міжнародну спільноту створити гуманітарні коридори в Україні для евакуації мешканців тих районів, які окуповані російськими військами, або там, де досі тривають активні бойові дії. Переселенням людей можуть зайнятись волонтери чи релігійні діячі.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button