війна

Харківщина: російські збоченці-окупанти ґвалтують дітей та літніх людей

Російські військові продовжують ґвалтувати українців. Зокрема, в окупованих місцях Харківської області зафіксовані випадки жорстокого сексуального насильства збоченців-окупантів над дітьми та літніми людьми. Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: bbc.com з посиланням на Facebook Людмили Денісової

За останній тиждень збільшилась кількість повідомлень про сексуальні злочини від жертв та їхніх родичів, зазначила омбудсмен. Зокрема, за останню добу (19 травня) надійшло 56 дзвінків про зґвалтування.

Людмила Денісова поділилася деякими випадками цих злочинів:

«Звірства російських солдатів не мають меж. Учора [18 травня] лише за одну годину через пережите сексуальне насильство звернулися 10 осіб, з них 8 – зґвалтовані неповнолітні. У тому числі двоє хлопчиків 10 років».

«Трійнята 9 років, дівчата. Зґвалтовані рашистами, мають тяжкі травми статевих органів. Усе це на очах у матері, вона у шоковому стані. Ізюм».

«Звернулася мама, на її очах дев’ятимісячну донечку зґвалтували свічкою. Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер. Дівчинка двох років, ґвалтували двоє, залишилася живою».

Також серед постраждалих є люди похилого віку, зокрема 67-річний та 78-річний чоловіки.

Уповноважена з прав людини наголосила, що це геноцид українського народу з особливою жорстокістю. Це порушення не лише норм міжнародного гуманітарного права, а й самої його суті, моралі цивілізованого світу.

До того ж вона закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення в Україну врахувати ці факти геноциду українського народу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button