СвітХристиянські новини

Швеція дискримінує людей похилого віку за допомогою COVID-19

У Швеції триває суперечка на тлі повідомлень, що пацієнтам похилого віку, інфікованим коронавірусом, було не лише відмовлено у вирішальній медичній допомозі, але й було підштовхнуто до передчасної смерті в будинках престарілих.
За даними Bioedge, органи охорони здоров’я скандинавської нації отримали багато скарг на те, як поводилися їхніми літніми родичами, перебуваючи в таких будинках, особливо тих, хто підозрюється в захворюванні на COVID-19, їх швидко переводили на паліативну допомогу, отримували морфін та відмовляли в додатковому кисні та внутрішньовенному введенні, рідин та харчування.
Для багатьох жителів це, по суті, був смертним вироком. Приблизно половина всіх смертей коронавірусу в скандинавській країні були жителями будинку престарілих.

«Люди задихнулися, це було жахливо дивитися. Один пацієнт запитав мене, що я йому даю, коли я йому зробила ін’єкцію морфіну, і я збрехала», – сказала медсестра Латифа Лефвенберг.
«Багато людей померло до свого часу. Це було дуже, дуже важко.»
Офіційні рекомендації у Швеції, рекомендовані Національною радою з питань охорони здоров’я та добробуту, і коли почалася пандемія, було запропоновано лікарям сортувати пацієнтів на основі їх так званого біологічного віку, враховуючи загальне здоров’я та перспективи відновлення до лікування.
Реакція Швеції на вірус відрізнялася від багатьох інших країн тим, що нація відмовилася від припинення своєї економіки та дозволила громадянам продовжувати жити своїм життям порівняно нормально за допомогою помірних запобіжних заходів; у більшості барів, ресторанів, шкіл та роздрібних магазинів було дозволено залишатися відкритими. Шведські чиновники заявили, що раніше цього року їх метою було досягти “імунітету стада”. Що стосується медичних закладів, то підхід скандинавської країни полягав у тому, щоб у відділення інтенсивної терапії лікарень не були переповнені літніми пацієнтами, які мали низькі шанси вижити, і, таким чином, тримати їх відкритими для молодих людей у ​​разі виникнення сплеску вірусу. Такого сплеску не сталося, і літнім людям заборонили доступ до невикористаних приміщень.
“Ці вказівки занадто часто призводять до того, що літнім пацієнтам відмовляють у лікуванні, навіть коли лікарні працювали не на повну потужність”, – сказали критики підходу WSJ
“Зайнятість у відділеннях інтенсивної терапії в країні, наприклад, поки що перевищує 80%, на думку державних чиновників”.
Деякі критики пішли ще далі, стверджуючи, що підхід дорівнював евтаназії.
“Літнім людям регулярно дають морфін та мідазолам, які гальмують дихання”, – заявив шведській газеті “Svenska Dagbladet” Інгве Густафссон, фахівець з геріатрії Університету Умеа.
Те, що лікарі були лікарями, які прописували телефоном «паліативний коктейль» для хворих людей похилого віку, змусили його жахнутися.
“У найменшій мірі це активна евтаназія”, – сказав він.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]  

Підтримайте наше виданняПідтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button