війна

6 днів майже без їжі та води: свідчення баптистського пастора Юрія, який зазнав тортур від російських окупантів

У Снігурівці, що на Миколаївщини, російські окупанти піддавали тортурам баптистського пастора Юрія, а потім відпустили за умови, що він стане інформатором росіян. Про це повідомила міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch.

Джерело: Telegram НикВести

6 квітня пастор Юрій намагався придбати продукти і ліки для громади Херсона. Однак на блокпосту російські війська взяли у полон священнослужителя, бо їм не сподобався його телефон. Після цього вони 6 днів тримали баптиста у морозильній камері.

Росіяни майже не видавали чоловіку воду або їжу. Водночас окупанти намагалися дізнатися, чи заохочував пастор людей до мітингів чи інших форм протестів.

Згодом Юрія звільнили за умови, що він стане інформатором Росії. До того ж у християнина викрали машину, в якій були ліки та гуманітарна допомога на 2 тисячі доларів, а також забрали ще власних 6 тисяч доларів.

Коли він опинився на волі, то разом з дружиною виїхав на підконтрольну Україні територію.

Нагадаємо, що 9 червня у Богородицьку (250 км на південь від Москви) затримали та відправили на подальший допит 15 баптистів-благовісників, а лідера групи оштрафували за євангелізацію. Але потім відпустили всіх, окрім очільника заходу пресвітера Юрія Сергійовича Ковалевича. Служителю наклали штраф у розмірі 25 000 рублів (близько $450). Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button