Моя історія

Я лише «наполовину вірив у воскресіння», поки не захворів на рак – пастор та автор бестселерів Тім Келлер

Минулого року у пастора та автора бестселерів Тіма Келлера вдруге діагностували рак. Пастор каже, що він жив та «заперечував» смерть і тільки «наполовину вірив у воскресіння», поки рак не змусив його переглянути свою віру. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christiantoday.com.

Прогноз не був втішним, оскільки це був рак підшлункової залози четвертої стадії, лікарі прогнозували, що пастор житиме не більше року.

В інтерв’ю Келлер зазначає, що діагноз – це сигнал тривоги, який змусив його по-новому поглянути на те, у що він насправді вірить.

«Коли ти знаєш, що можеш померти дуже-дуже скоро, ти розумієш, що в основному живеш, заперечуючи факт своєї смерті, – сказав він. – Коли це раптом вас вражає, ви повинні запитати: “Чи маю я віру в це? Чи я вірю, що воскресіння Ісуса Христа справді сталося і що, якщо я помру у вірі в Ісуса, я теж буду знати це воскресіння?”».

70-річний Келлер сказав, що його стан «дуже важкий», але хіміотерапія проходить добре, і він сподівається, що йому залишиться жити «роки, а не місяці».

«Ми з дружиною Кеті дуже вдячні. Схоже, у мене є більше часу, ніж ми думали спочатку, коли мені поставили діагноз», – зазначив пастор.

Схожі статті

Він не зупинився на досягнутому. Протягом останнього року автор книги «Значення шлюбу» був зайнятий як «інтелектуальною, так і емоційною роботою», і минулого місяця він опублікував свою останню книгу «Надія в часи страху: Воскресіння та значення Великодня».

Читайте також:

Новина про те, що він страждає на рак, глибоко вплинула на його віру. І на його нову книгу.

«Ось я пишу книгу про воскресіння і розумію, що лише наполовину вірив, що помру, – згадував Келлер. – Я зрозумів, що певним чином я також лише наполовину вірив у воскресіння – не так інтелектуально, як серцем. Я зрозумів, що мені потрібно мати більшу, глибшу віру у воскресіння, як розумом, так і душею».

Проводячи необхідні історичні дослідження для книги, він також проводив багато часу в молитві та читанні Біблії, щоб заново відкрити для себе істину воскресіння.

«Знадобилося кілька місяців, щоб мені вдалося вкласти своє абстрактне переконання у своє серце, щоб екзистенційно і на досвіді пізнати це і зрости впевненим, і це спрацювало», – сказав він.

Також Келлер підкреслив:

«Якщо ви готові прийняти істину Божого Слова і занурюватися в неї день за днем, а потім просити Святого Духа зробити це реальним для вашого серця, Він це зробить».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button