війна

Пастор Білл Вілсон розповів про 8-річну дівчинку, яку зґвалтували російські солдати та як він свідчив про Ісуса

На своїй сторінці у Facebook пастор Білл Вілсон поділився жахливим випадком сексуального злочину, здійсненим російськими солдатами стосовно 8-річної української дівчинки. Також він розповів, як свідчив про Ісуса Христа у цій ситуації.

Джерело: ieshua.org з посиланням на charismanews.com та Facebook Біллі Вілсона

Вілсон сказав, що їхнє служіння Metro World Child здійснило 61 автобусну поїздку з метою евакуації українців за межі країни, а також 117 поїздок з метою доставлення харчових продуктів нужденним.

У цих поїздках він почув багато свідчень про дітей, яких змушували дивитися на те, як їхніх матерів ґвалтують та вбивають. Багато хто з цих дітей викрадений і насильно висланий до Росії.

Під час однієї з евакуаційних поїздок з України до Варшави (Польща) пастор Вілсон вивіз два автобуси із дівчатами, зґвалтованими російськими солдатами. Одна 8-річна дівчинка була зґвалтована так жорстоко, що їй потрібна була невідкладна медична допомога.

«Її мати розповіла мені, що росіяни змусили її дивитись на те, як четверо молодих російських солдатів ґвалтували її маленьку дочку, – каже Вілсон. – Розуміючи серйозність емоційного та фізичного стану цих дівчаток, як тільки автобуси перетнули польський кордон, я одразу ж направив їх до центральної лікарні у Варшаві».

Дорогою до лікарні, пастор ділився Благою Звісткою з цією дівчинкою та іншими дітьми у зрозумілій їм формі.

«Усвідомлюючи, через що довелося пройти цій дівчинці, із допомогою мого перекладача я намагався якомога доступніше пояснити їй, що Ісус любить її, – зазначає Вілсон. – Я розповів їй та іншим дітям про “Чотири найважливіші речі”, які ми викладаємо у недільних школах нашого служіння по всьому світу».

Пастор Вілсон не задовольняється можливістю віддалено надавати допомогу нужденним. У свої 73 роки він продовжує їздити на передову. За 50 років служіння в умовах крайньої бідності, голоду, рабства та багатьох інших жахливих несправедливостей у нього тричі стріляли, він п’ять разів отримував струс мозку, а одного разу в Ємені йому ледь не перерізали горло.

В Україні він їв черствий хліб на вечерю, слухаючи розповіді мам, яких змушували дивитись на те, як ґвалтували їхніх дочок.

Вілсон визнає, що важко не відчувати розчарування та гнів, викликані тим, із чим він стикається. Але він продовжує ділитися з дітьми «Чотирма найважливішими речами»: Бог любить мене; я згрішив; Ісус помер за мене; мені потрібно прийняти рішення жити для Бога.

За словами Вілсона, коли він виходив із лікарні у Варшаві, він побачив цю дівчинку:

«Вона помахала мені й сказала те, що я намагався донести до неї та інших дітей: “Я знаю, що Ісус любить мене”».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!