Україна

32,3% українців воліють покладати надію на Бога щодо майбутнього

Національний добробут є важливим для 32,5% українців, щодо майбутнього 32,3% респондентів відповіли «Я покладаюся на Бога − на все Його воля».

Джерело: zn.ua

Опитування, проведене центром Разумкова на замовлення ZN.UA, виявило, що, відповідаючи на запитання «Чиє благополуччя для вас найважливіше?», 50,2% українців визначили благополуччя своєї родини як найважливіше. Водночас, 32,5% вказали на добробут країни як на другорядний пріоритет. Власне благополуччя та благополуччя друзів і близьких виявилися важливими для 8,8% та 2,6% респондентів відповідно.

благополуччя України

«Країна, що наражається на очевидний ризик знищення, не сприймається як щось умоглядне та окреме від особистого − йдеться про ареал існування. Улюблений, вподобаний − свій», − коментує результати психологиня, директорка громадської організації «Форпост» Олена Подолян.

Опитування також показало, що для подолання невпевненості в майбутньому, 32,3% респондентів вказали на свою віру: «Я покладаюся на Бога — на все Його воля». Більшість респондентів (62%) вказали, що їх найбільше підбадьорює «спілкування з рідними та близькими».

Читайте також:

Опитування показало, що попри тривалу війну і постійний стрес, українці продовжують вважати національний добробут важливим. Водночас для багатьох українців віра та спілкування з близькими допомагають зміцнити дух та подолати невпевненість.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button