Новини суспільстваХристиянські новини

Фільм "Катовані за Христа" доступний в онлайн з 5-12 квітня

“Голос мучеників-Корея” представляє надихаючий фільм “Катовані за Христа”, кінематографічна розповідь засновника організації “Голос мучеників” пастора Річарда Вурмбранда, екранізацію його однойменного бестселера. Фільм можна безкоштовно переглянути з 5-12 квітня.
Картина була знята в Румунії, в тому числі в одній з в’язниць, де пастор Вурмбранд відчув на собі тортури і утримувався в одиночній камері. Цей сильний фільм змусить кожного глядача задуматися про те, що значить бути свідком Ісуса Христа.

Неймовірний фільм про відважного ісповідника віри ХХ ст. Річарда Вурмбрандта. Тільки в страсний тиждень! Необхідно просто зареєструватись! Не випустіть момент.
Це чудовий час для перегляду цієї вражаючої історії віри. Я дивився колись документальний фільм про це. Є чудова автобіографічна книга. Знято мультфільм. А зараз і художня екранізація.
Знайдіть час і обов’язково перегляньте. І нехай він запалить також віру у ваших серцях.
Пастор Ричард Вурмбранд (1909-2001) – євангельський служитель, засновник підпільної церкви, який пережив чотирнадцять років комуністичного тюремного ув’язнення і тортур у себе на батьківщині, в Румунії. У 1964 році, завдяки політичному тиску з-за кордону, був викуплений і вивезений на захід, де він вирішив стати голосом переслідуваної церкви, організувавши міжконфесійну організацію, для підтримки віруючих, переслідуваних у країнах радянського блоку. Пізніше діяльність організації охопила християн, переслідуваних по всьому світу.
Дивитися фільм: vomkorea.com

Джерело: vomkorea.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button