Для життя

Три причини вчитися у різних людей

Ось питання, над яким я працюю щодо навчання у різних людей: чи впливає широта вашого навчання на глибину вашого навчання?

Скільки ще ми можемо навчитися, розширивши контекст нашої освіти? І я не маю на увазі вивчення більше людей у ​​вашій поточній галузі. Звичайно, вивчати інші галузі та організаційних лідерів, на відміну від нас, неприродно, але я думаю, що пошук широти може бути прихованим інгредієнтом прискореного зростання.

Ця ідея спала на думку нещодавно під час конференції. Це була чудова конференція, сповнена чудових лідерів, яких я чув занадто багато разів, щоб порахувати. Я побачив рекламу іншої конференції. Вгадайте, хто говорив? В основному ті самі люди. Не зрозумійте мене неправильно. Я люблю і поважаю цих лідерів. Вони мої наставники – деякі безпосередньо. Але мені цікаво – чи гомогенна навчальна спільнота в якийсь момент гальмує зростання?

Коли ми вчимося лише у собі подібних, ми стаємо більше критичними, ніж цікавими.
Як пастор, я перш за все вчуся в інших церков, церковних лідерів і церковних моделей. Для молодшого лідера це було чудове місце для початку. Дослідження інших точок зору та підходів до церкви допомогло зрозуміти, що я хочу створити місцеву церкву та очолити її. Спостерігаючи за тими, хто вже це робив, було виявлено велику ясність. Проте, чим зручніше я почувався як лідер у своїй церкві, тим критичніше я ставав до лідерів у церкві. Я випадково замінив навчання критикою.

Звичайно, це не здорова динаміка, але це природний розвиток. Коли ми відвідуємо інші організації в нашій галузі, ми надкритично ставимося до того, що розуміємо (або думаємо, що розуміємо).

Ось що я виявив: мій ріст лідерства в церкві обмежений, коли я вчуся лише у лідерів церкви. Цей принцип поширюється на КОЖНУ галузь, компанію та організацію. Повернемося до принципу:

Широта вашого навчання впливатиме на глибину вашого навчання

Можливо, це не для всіх нове, але для мене це створило нову категорію, з якої можна вчитися. Коли я шукаю лідерів в інших галузях, це допомагає мені трьома конкретними способами:

1. Різні люди інтригують

Коли я зустрічаюся з лідерами з інших галузей, мій інтерес автоматично досягає максимуму, тому що інше інтригує. Я ставлю запитання, а не просто оцінюю виконання – здебільшого тому, що я не можу повністю критикувати галузь, яку я не до кінця розумію. Подумайте над цим. Коли ми стикаємося з чимось новим, ми автоматично ставимо більше питань.

2. Різні люди стимулюють інновації

Деякі з моїх улюблених нововведень у церкві Watermarke прийшли завдяки взаємодії з лідерами та організаціями поза церквою. Приклад, нещодавно я прочитав книгу про сценарну майстерність. У мене НЕМАЄ бажання писати сценарій фільму. Мені вистачає ведення блогу. Але коли я почав розуміти системи та підходи до сценаріїв фільмів, це породило нові ідеї та можливі інновації для мене як комунікатора. Я вже кілька успішно спробував. Проповідь багато в чому схожа на історію, і принципи чудового сценариста можна (і потрібно) застосовувати до написання повідомлень.

3. Різні люди не такі вже й різні

Принципи лідерства можна передати, і спостереження за виконанням принципів у незнайомих умовах може допомогти нам побачити ті самі речі по-новому. Ми оновлюємо погляд на старі уроки. Іноді це все, що нам потрібно, щоб виявити лідерський прорив.

Я знаю, що ви вже читали чудові бізнес-книги. Я знаю, що ви вивчаєте інших лідерів і моделей у своїй галузі. Але кого ви можете шукати, щоб навчитися за межами вашої галузі? Які інші галузі можуть надати вам нові знання? Це може забезпечити прорив, якого ви шукали.
Джерело: churchleaders.com
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!