П'ятидесятникиХристиянські новини

17 вересня відбудеться урочиста академія до 100-річчя п’ятдесятницького руху в Україні

17 вересня в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) пройде Урочиста Академія з нагоди 100-річчя п’ятдесятницького пробудження в Україні.

Джерело: Прес-анонс УЦХВЄ

О 10.00 «Український дім» зустріне гостей виставкою, де у супроводі істориків можна буде ознайомитись із основними віхами життя Української Церкви Християн Віри Євангельської в ХХ-ХХІ столітті. Побачити експозицію давніх Біблій, у т. ч. українського «рекордсмена» − рукописну Біблію, завершену Українським біблійним товариством у 2021 році.

У рамках заходу відбудеться прем’єра документального фільму «100 років боротьби та віри» від «Історичної правди» В. Кіпіані.

Доктор філософських наук Михайло Мокієнко представить коротку історію багатостраждального українського п’ятидесятництва.
На урочистості запрошені державні діячі, члени Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО), Ради Євангельських Протестантських Церков (РЄПЦУ). Очікуються делегації від Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ), Європейської П’ятдесятницької Спільноти/Pentecostal European Fellowship, священнослужителі із США, Канади та інших країн.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко завершить Урочисту Академію виступом, у якому поділиться баченням на майбутнє.

Близько 14:00 на учасників та гостей свята чекатиме святковий фуршет.

Читайте також:

Урочиста Академія – один із святкових заходів сторічного ювілею. У різних регіонах України пройшли та плануються обласні академії, науково-практичні конференції, молодіжні історичні вечори тощо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button