Блог Олега Олійника

Закоханість і кохання: чи є різниця?

Закоханість – це прекрасний і сповнений позитивних, навіть ейфорійних відчуттів стан та водночас складний і сповнений болісними переживаннями період.
Як виникає і розвивається закоханість? Чому вона може зникати? Що робити, щоб захват, який відчувають закохані по відношенню один до одного, не зник з часом? Чим відрізняється закоханість від кохання? Що потрібно робити, щоб з закоханості виросло кохання? А чи завжди це потрібно?
Відповіді на ці та подібні питання допоможуть навчитися розуміти себе та “особливі” стосунки, що виникають між закоханими, звести до мінімуму біль від можливого “нещасного кохання” і в майбутньому будувати щасливі довгострокові відносини.

  • Читайте також

    Освітня сімейна програма і Всеукраїнський сімейний проект “Школа подружнього життя”
    З 2014 року в Україні з’явився проект, спрямований на зміцнення сім’ї, заснований на традиційних для України цінностях. За 5 років свого існування “Школа подружнього життя” поширилася на 8 областей…

     

  • Бо кохання того варте!

Реєструйтесь на безкоштовний онлайн-вебінар “Три вечори в Школі подружнього життя”, який відбудеться 8-10 червня (19.00-21.00). Одним з питань, які будуть розглядатися в один з вечорів, буде питання “В чому ж різниця між закоханістю і коханням, як їх відрізнити?”
Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1rzIq_kcOMOMony6Y6MjxU9ZkUmiz3VMj2dwepha2X9Y/viewform?edit_requested=true

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олег Олійник

Магістр освітніх, педагогічних наук, магістр богослов'я та християнської педагогіки, викладач закладів вищої освіти, викладач предметів духовно-морального спрямування, сімейний психолог. Автор двох програм "Школа подружнього життя", яки отримали грифи МОН України, автор та керівник Всеукраїнського проєкту "Школа подружнього життя", керівник ГО "Моє покоління", пастор церкви "Нове життя" (Краматорськ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button