Для життя

Чи Біблія говорить щось про поцілунки перед шлюбом?

Попри те, що Біблія прямо не говорить нам про поцілунки перед шлюбом, у нас є Святий Дух. Коли Він веде нас і спрямовує, кожен окремий християнин зможе прийняти правильне рішення щодо поцілунків.

Тема поцілунків перед шлюбом викликає у багатьох християн неоднозначні емоції. Багато християнських пар, яких я знав, чекали свого дня весілля, щоб мати свій перший поцілунок, тоді як інші християнські пари, яких я знав, не чекали весілля для цього.

Оскільки це складна тема і пронизана табу, не так багато християн відкрито говорять про це. Потрібно більше говорити про поцілунки до шлюбу, щоб допомогти християнським парам знати, що говорить Біблія.

Що говорить Біблія?

Біблія жодного разу конкретно не згадує про поцілунки перед шлюбом. Однак Біблія говорить нам уникати статевої аморальності, яка включає утримання від сексу до шлюбу (1 Коринтян 6:18, 7:2).

Оскільки поцілунки технічно не є статевим актом, багато хто вважає, що поцілунки до шлюбу не є гріхом, але є багато тих, хто вважає, що цілуватися не можна до дня весілля. Зрештою, рішення приймається між християнською парою та Богом.

Це справа серця і намірів християнської пари. Поцілунки самі по собі не є гріхом, але якщо це призведе одного чи обох християн до спокуси, їх не слід практикувати.

Як християни, ми ніколи не повинні робити нічого, що могло б змусити іншого християнина впасти в гріх (Римлянам 14:13 ; 1 Коринтян 8:9).

Тому, якщо ви знаєте, що ви й ваш хлопець/дівчина впадете в спокусу, якщо ви поцілуєтеся до весілля, краще утриматися від поцілунків до дня весілля. Багато християнських пар, яких я знав, вирішили це зробити, і це допомогло їм уникнути спокуси.

З іншого боку, може бути незручно ділитися своїм першим поцілунком перед усіма на весіллі. Це був страх однієї з моїх подруг, яка вирішила, що вона та її наречений не будуть цілуватися до дня весілля. Попри цей її страх, все пройшло добре і за планом.

Попри те, що Біблія прямо не говорить нам про поцілунки до шлюбу, у нас є Святий Дух. Він веде і направляє нас у нашій ході з Христом.

Розмірковуючи над Біблією, радячись з Богом у молитві і поступаючись Святому Духу, кожен окремий християнин зможе прийняти правильне рішення, коли справа доходить до поцілунків.

Як відомо, поцілунок сам по собі не є гріхом, але якщо він вводить вас у спокусу, краще уникати цієї спокуси. Коли ви зустрічаєтеся з іншою віруючою людиною, це має відбуватися з думкою про те, чи є ця людина тим, з ким ви хочете одружитися.

Християни не повинні просто «зустрічатися». Будьте відкритими у спілкуванні зі своїм хлопцем чи дівчиною та встановіть межі на ранньому етапі.

Якщо вам незручно цілуватися або ви відчуваєте, що це може ввести вас обох у спокусу, будьте відкритими та скажіть їм. Ваш хлопець або дівчина повинні поважати ваші кордони. Якщо вони не поважають вашу думку та обмеження, тоді краще припинити зустрічатися з цією людиною.

Слід зазначити, що поцілунки не мають бути пристрасними. Тоді поцілунки йдуть далі й підвищують ризик впасти в гріх або спокусу сексу до шлюбу. Поцілунки короткі, ніжні та по суті.

Хоча Біблія конкретно не говорить про любов, подібно до романтичних поцілунків, вона говорить про сексуальну аморальність.

У Посланні до Ефесян 5:3 сказано:

«Про розпусту, нечисть усіляку чи пожадливість нехай навіть не згадують поміж вас, бо це не личить Божим людям.».

Як говорить нам Павло, ми не можемо дозволити навіть найменшій частці нечистоти чи статевої аморальності проникнути в наше життя.

Бог хоче, щоб ми жили святим і приємним Йому життям (Римлянам 12:1). Він не хоче, щоб ми чинили будь-яку гріховну поведінку, включно зі статевою аморальністю.

Роман — це не гріх, оскільки Бог створив роман і любов між чоловіком і дружиною, але Він не хоче, щоб гріх вдерся в цей священний зв’язок.

Перед одруженням хлопець і дівчина повинні порадитися з Богом щодо того, чи можна цілуватися, чи ні. Хоча поцілунки самі по собі не є гріхом, багато віруючих можуть піддатися спокусі.

Те, що деякі віруючі піддаються спокусі через поцілунки, не означає, що всі віруючі будуть спокушатися. Це питання для вас, щоб вирішити між вами, Богом і вашим хлопцем/дівчиною.

Побачення та шлюб

Побачення і шлюб – це не одне й те саме. Віруючі, які зустрічаються, не можуть робити те саме, що й одружені, оскільки шлюб є ​​священною обітницею перед Богом.

Коли двоє віруючих зустрічаються, вони знайомляться один з одним і визначають, чи є їхній хлопець, чи дівчина тим, з ким вони хочуть одружитися.

У цей час двоє віруючих повинні будувати довіру між собою. Двоє християн повинні зустрічатися один з одним, не піддаючись впливу сексуального потягу.

Бог конкретно сказав нам, що сексуальна близькість потрібна для шлюбу. Господь не хоче, щоб ми мали такий зв’язок з будь-ким, тому що коли стосунки закінчуються, це може завдати набагато більше болю, якщо до шлюбу була статева близькість.

Біблія говорить нам, що під час шлюбу дружина та чоловік стають одним тілом (Буття 2:24). Як можна собі уявити, розривання однієї плоті на частини може бути досить болючим.

Під час інтимних стосунків люди стають вразливими, а це безпечно лише в межах шлюбу.

Чому це має значення?

Ніжний поцілунок — це добре, якщо він не змусить вас або вашого партнера впасти в гріх. Як я вже зазначав раніше, багато моїх друзів-християн вирішили почекати дня свого весілля, щоб поцілувати свою дружину або чоловіка, тоді як інші цілувалися під час побачення, і це не привело їх до гріха.

Зрештою, рішення поцілуватися під час побачення приймається вами, Богом, і вашим хлопцем чи дівчиною. Якщо ви зрозуміли, що можете впасти у гріх, тоді краще уникати поцілунків.

З іншого боку, якщо ви відчуваєте, що ви й ваш хлопець або дівчина не будете спокушені на гріх через поцілунки, то це теж добре. Головна ідея, яку ми маємо пам’ятати, полягає в тому, що ми маємо прославляти Бога своїми вчинками та не давати нашим одновірцям оступатися.

Таким чином, Біблія нічого конкретно не говорить про поцілунки до шлюбу, але вона багато говорить про статеву аморальність. Як християни, ми повинні бути уважними до своїх емоцій і не дозволяти емоціям затьмарювати наше судження.

Ми повинні дотримуватися своїх кордонів і знати власні обмеження. Знаючи власні обмеження та труднощі, ми зможемо краще уникати гріха та наслідків участі в гріху.

Поцілунки перед шлюбом можуть викликати багато різних емоцій у наших серцях, але ми не можемо дозволити нашим емоціям переважити наші знання та переконання. Краще уникати чогось, якщо ми думаємо, що це насправді введе нас у гріх.

Незалежно від того, чи вважаєте ви особисто поцілунок перед шлюбом прийнятним чи ні, це залежить від вас і Бога. Однак не засуджуйте інших, якщо вони мають інші погляди. Кожен має право на власну особисту думку, і кожен знає свої особисті проблеми та спокуси.

Джерело: christianity.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button