Баптисти

Звернення голови ЄХБ України до християн Росії

Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк звернувся до російських церков та служителів. Його метою було закликати християн Росії усвідомити ситуацію та об’єктивно поглянули на те, що відбувається.

Валерій Степанович згадав про злочини російської армії, та закликав церкви не підтримувати та не виправдовувати те, що їхня влада чинить зараз на українських землях.

Зокрема, він наголосив: «Християни Росії, ми закликаємо вас не примножувати беззаконня вашої влади, яка посилає вбивати в ім’я кесаря…».

Також він згадав і тих, хто не прихилився перед безбожною владою, подякувавши їм, та потішивши їх, що вони обов’язково переможуть, тому що Господь на боці світла.

Читайте також:

«Безбожна імперія розвалюється, і її зруйнує Бог!», − такими словами закінчив своє звернення Валерій Антонюк.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Це звернення, опубліковане на Ютубі, викликало супервеличезне – небайдуже число відгуків-коментарів. І що свідчить, що воно, загалом, досягло своєї мети.
    Що ж стосується реакції на нього “євангельських віруючих”, зокрема, в рф, то там чітко видно, що в їх середовищі ситуація далеко не однозначна: і стосовно ставлення до самої кривавої путінської авантюри проти України, і, власне, українських християн. Тобто: свідомість у багатьох з них, на жаль, геть отруєна запеклою і брехливою антиукраїнською пропагандою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button