Релігія

Зупинити війну та провести переговори – промова Папи Франциска

У своїй промові Папа Франциск закликав зупинити війну Росії проти України та провести переговори задля миру. Також він наголосив, що війна – це поразка для всіх та сказав, що потрібно відкинути війну, яка є місцем смерті.

Джерело: risu.ua з посиланням на vaticannews.va

За словами понтифіка, війна нищить не лише теперішнє, але й майбутнє суспільства. Зокрема, він нагадав про кожну другу дитину в Україні, яка стала біженцем з початку війни. В цьому – звірство війни, що є варварською і святотатською дією.

Франциск наголосив, що ми повинні не звикати до війни та перетворити сьогоднішнє обурення на завтрашнє зобов’язання. Людство повинно усвідомити, що настав час скасувати війну, стерти її з людської історії, перш ніж вона викреслить з історії людину.

Зазначається, що єпископ молиться за кожного політичного лідера, щоби вони замислилися над цим, взяли на себе зобов’язання щодо цього, і збагнули, наскільки кожен день війни погіршує ситуацію для всіх.

Наприкінці промови Франциск закликав зупинитися та проводити серйозні переговори задля миру.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Папа промовляв, але так і не назвав конкретно, хто саме розв’язав і веде цю варварську війні проти України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button