Україна

Українці матимуть право отримати компенсації за пошкодження та знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій

В зареєстрованому законопроєкті № 7198 йдеться, що українці зможуть отримати компенсації за пошкодження та знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій.

Джерело: ukrinform.ua

Хто матиме право на компенсацію:

  • фізичні особи – громадяни України, які є власниками пошкоджених та/або знищених об’єктів нерухомого майна; особами, які здійснили інвестування та фінансування будівництва об’єктів житлового будівництва щодо яких отримано право на виконання будівельних робіт та які не прийнято в експлуатацію; членами житлово-будівельних (житлових) кооперативів, які викупили квартиру, інше житлове приміщення кооперативу, але не оформили право власності на нього; спадкоємцями осіб, визначених підпунктами «а» – «в» цього пункту;
  • об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирних будинків, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, які здійснюють утримання відповідних будинків щодо відновлення пошкодженого спільного майна багатоквартирного будинку.

Згідно з законопроєктом, компенсація надаватиметься у вигляді:

  • грошової компенсації шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок отримувача компенсації;
  • об’єкта нерухомого майна шляхом фінансування його будівництва;
  • фінансування виконання будівельних робіт з відновлення пошкодженого спільного майна багатоквартирного будинку.

Також влада планує створити єдину державну інформаційно-комунікаційну систему – Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок агресії РФ. Мета реєстру – збирання, накопичення, обліку, обробки, зберігання та захисту інформації (документів) щодо відповідного майна і щодо його власників та компенсації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button