Блог Ренді Маршалла

Зобов'язання які підтримують відносини.

Зобов’язання підтримують відносини. Тільки спілкування дає відносинам життя.
Ми переживаємо часи відносин, що постійно розриваються. Зобов’язання, насправді, більш схожі на зручності. Це як «смерть не розлучить нас, поки ми не розлучимося АБО поки я не перестану тебе любити». Як ти думаєш, як довго буде існувати ця обіцянка?
В наші зобов’язання, за домовленістю, не було включено жодних положень про втечу. Звичайно, на більш поверхневому рівні, я можу вас «прибрати з друзів» в будь-який час через сварку на Facebook або будь-яку «непрощену» образу. Ми любимо благодать і прощення, якщо вони дані нам, але надати це іншому – це дуже складно. Ми вважаємо, що нас не розуміють …
Але … так само похвально, як і у виконанні своїх зобов’язань, незалежно від того, що життя стає виснажливим і болісним, якщо робити так: неухильно йти наміченим шляхом, ніколи не зупинятись та не здаватися.
Раніше я говорив, що життя — це більше, ніж оплачувати рахунки й залишатися на свободі. Я вважав, що це мило. В мої 70 років моя позиція змінилася. Якщо ви оплачуєте свої рахунки й перебуваєте якомога далі від в’язниці … я кажу — відмінно попрацював! Благодать рясніє! Молоді люди називають це «дорослішанням» в наші дні — це гарне слово для підтримування і виконання наших обіцянок.
Більшість виступів, які я даю в ці дні, починається з наступних слів: «Я вважаю, що найскладніше рішення, яке будь-яка доросла людина приймає, це точно знати, коли відпустити ситуацію, і коли за неї триматися — будь то відносини, робота або проект». Так чому ж це так? Тому що в моїй голові завжди змагаються два голоси: віра і мудрість. «Де твоя віра?» Всі ми чули цей заклик … безумовно істина в ньому. АЛЕ … інший голос каже: «Де ж твоя мудрість?». Якщо кінь мертвий, зійди з нього. Віра проти Мудрості … відпустити або тримати?
Як довго утримувати? Напевно, більше, ніж нам хочеться. Однак, що допомагає моєму зобов’язанню (чудовий зміст частини нашого життя), це коли є життєва сила щодо того, ЧОМУ я залишаюся на місці: Спілкування, яке саме по собі дає життя, робить її дивною, значущою, наповненою, цілеспрямованою. Ви знаєте ці емоційні якорі.

Коротенько про правду спілкування: як ви виглядаєте і як звучите надає набагато більший вплив, ніж слова, які ви говорите. Хоча це здається нелогічним, але ми всі знаємо, що так і є.
Наші слова перестають звучати, коли тон голосу (як ми звучимо) або мова тіла (як ми виглядаємо) зраджують слова про те, що ми говоримо. Важливо ЯК ви скажете те, що ви говорите. Настрій або дух, що стоїть за вашими словами, направляють повідомлення до мети. У вас може бути ясне, точне й актуальне повідомлення … але без невербальної підтримки … це схоже на текст пісні без мелодії.
Саме із серця надходять життєві питання… включаючи наші слова. «Слово сказане доречно» бере на себе наше зобов’язання і перетворює його в «золоті яблука на срібній тарілці». Дослідження довели, що 93 відсотки нашого посилу — це характер (етос) і співчуття (пафос), а не зміст (логос). Характер, Співчуття, а потім Зміст – в такому порядку важливості.

ВСІ люди ставлять три питання, незалежно від їхнього рівня прагнення:

• Чи можу я довіряти тобі?
• Чи ти піклуєшся про мене?
• Чи знаєш, про що говориш?

Ми можемо відповісти тільки таким заклинанням:
Будьте самі собою, любіть свою аудиторію, робіть своє домашнє завдання.

Що це означає? Характер (етос) і Співчуття (пафос) завжди пожвавлюють Зміст (логос). Чи можу я довіряти вам? Це питання характеру. Ти дбаєш про мене? Це питання співчуття. Чи знаєте ви про що говорите? Це питання змісту.
Особливий вид зобов’язань формує основу. Особливий вид спілкування будує будинок.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button